Picturehappy - kvalitāte

Ja Jūs vēlaties pasūtīt fotogrāmatu internetā caur picturehappy, tad noteikti aizejiet un apskatiet kādas kvalitātes papīrs tiks lietots un rēķinieties ar stipri ierobežotas konfigurācijas iespējām albuma maketēšanā! Es neaizbraucu un neapskatījos papīrus dzīvajā, pats vainīgs, protams, par to nav runa, bet ja nu reiz pakalpojuma sniedzējs iekļauj izvēlei tādu papīru kurš nav īsti piemērots fotogrāmatai tas man īsti nav saprotams, kāpēc man no 200km attāluma būtu jābrauc jāpārbauda vai PictureHappy ir, atvainojos, tik stulbi un nav salikuši izvēlei dizaina papīrus uz kura uzdrukājot bildes izskatās tumšas uz izplūdušas, pie tam šis papīrs Deluxe Matte ir visdārgākais, pirms tam domāju ja jau cena ir jābūt arī kvalitātei, bet nē no kvalitātes tikai nosaukums..

I