www.sudzibas.lv Picture Happy Slikts serviss un preces kvalitāte

Picture Happy - Slikts serviss un preces kvalitāte

Pasūtīju foto grāmatu "Rossa", saņemot biju ļoti pārsteigta, vasaras saulainās bildes grāmatā bija drūmi tumšas un vietām tikai silueti. Meitene recepcijā paziņoja ka ta var būt, jo redz grāmatā vienmēr bildes būs tumšākas, un uz manu iebildumu ka bildes ir labā kvalitātē un krāsu intensitātē, jaunkundze paziņoja ka mums nav nokalibrēts monitors, vnk vāks.
Tūlīt jau mēnesis būs "Cīnoties" ar Sia PH, naudu atgriezt viņi negrib...

Papildināts Karīna 01.03.2017

Jāsaka ka esmu bezgalīgi vīlusies Picture Happy kvalitātē. Pārtaisīju grāmatu, uztaisīju bildēm korekciju, jo Picture Happy darbiniece apgalvoja ka bildes esot tumšas, uztaisīju tās gaišakas (kaut gan līdz šim tās bijušas absolūti normālas), pasūtīju grāmatu, un kas rezultātā? Grāmata ir pa gaišu, visām bildēm redzama korekcija. Vairs nav spēka cīnīties un braukāt pie viņiem. Savācu kāda ir, bet kvalitāte ļoti slikta!

K

K Karīna 01.03.2017