www.sudzibas.lv Picture Happy Slikta kvalitāte un bildes bez cilvēku galvām

Picture Happy - Slikta kvalitāte un bildes bez cilvēku galvām

Ļoti nekvalitatīvas bildes, bildes tika iesūtītas ļoti Skaistas un labi saprotamas. Tā vietā saņēmām vienkārši izplūdušas, pietuvinātas bildes un vēl ar pus nogrieztu seju. Vai tad tik tiešām cilvēkiem “darbiniekiem “ bija tik grūti paskatīties un noregulēt kā bilde tiek uztaisīta, puse bilžu vienkārši metamas miskastē.

25.04.2020

Atbilde no Picture Happy Support Pārstāvja atbilde 27.04.2020

Labdien! Pie foto izdruku pasūtījuma iesniegšanas, pašam klientam ir jāizveido sava pasūtījuma specifikācijas, tai skaitā jāpielāgo arī kadrējuma veids bildēm - pēc Jūsu noraksturotās situācijas, izklausās, ka pasūtījums nav korekti iesniegts. Saistībā ar jauno datu drošības regulu, nevienam darbiniekam nav tiesības apskatīt Jūsu iesniegto foto projektu. Ja rodas kādas neskaidrības kā iesniegt pasūtījumu - vienmēr der sazināties ar mums zvanot/rakstot klientu servisam.