www.sudzibas.lv Picture Happy Sabojāta dāvana bērnam

Picture Happy - Sabojāta dāvana bērnam

Pasūtīju šajā iestādē fotogrāmatu kā dāvanu meitiņas 1.dzimšanas dienā. Pasūtīju ļoti laicīgi, gandrīz mēnesi pirms. Kad pēc nedēļas saņēmu fotogrāmatu, izrādījās, ka tur viena bilde ir ļoti tumšā un cilvēka seju pilnīgi nevar saskatīt. Lai gan pati taisīju šo fotogrāmatu un datorā bilde bija laba. Zvanu uz viņu ofisu, man saka, ka tā neesot viņu kļūda, bet gan mana datora vaina. Un neko un nekā labot nevar. Varot dāvināt tāpat. Protams, ka jebkurā albūmā ir svarīgākas un nesvarīgākas bildes, bet tieši tā bilde bija ļoti svarīga, tā atstāt pilnīgi noteikti nevarēja. Nevienu tas neinteresē.
OK, par savu naudu piedāvāju izprintēt vienu lapu no albūma, domāju, ka nāks pretī, palīdzēs to grāmatu novest līdz galam. Nē - pirmkārt jau viena lapa man izmaksāja 1/5 daļu no albūma, kur bija 25 lapas, otrkārt to izprintēja milzīgi lielu un pat neapgrieza īsto izmēru, iedeva izņēmējam caurspīdīgā plānā maisiņā, līdz ar ko lapa nonāca pie manis ne pārāk perfektā stāvoklī, bet pie visa tā arī printēja to tik ilgi, ka dzimšānas diena bija jau pagājusi. Saņēmu es to lapu, apgriezu, mēģināju pielīmēt pati, jo iestādē nevar ne apgriezt, ne pielīmēt, protams, ideāli pielīmēt man neizdevās. Albūmu izmetu, garīgais sabojāts, nauda vējā.
Lieki teikt, ka nevienam šo Picture Happy neiesaku!
Absolūti nenākošais pretī personāls, absolūta vienaldzība pret klientu.

C