Picture Happy - Labs serviss

Izlēmu pasūtīt bildes, nedaru to katru dienu, arī dators nav pats jaunākais... Paldies picturehappy darbiniekiem par palīdzību gan firefox uzlabošana, gan bilžu ielādēšanā, gan kadrēšana, gan ātrākai piegādei nekā paredzēts pēc grafika.
Darbinieces ļoti atsaucīgas, izpalīdzīgas un laipnas. Neliedz padomu arī jautājumos par citām problēmām, piemēram, kā atjauninājumi.
Zvanīju reizes 7 un nevienu no reizēm nejutos tā, it kā ar mani nevēlētos runāt un skaidrot.
Super darbinieki!

05.03.2020

Atbilde no Picture Happy Support Pārstāvja atbilde 06.03.2020

Labdien! Liels paldies par labajiem vārdiem! Katrs klients un klienta zvans mums ir dārgs, jo tikai tā mēs kopā varam nonākt līdz lieliskam foto projekta rezultātam. Paldies, ka izvēlaties mūs! -Jūsu Picturehappy.lv-

G