www.sudzibas.lv Petmarket zoo veikals Briesmīga, neadekvāta un rupja uzvedība no veikala darbinieka

Petmarket zoo veikals - Briesmīga, neadekvāta un rupja uzvedība no veikala darbinieka

Labdien! Šodien 17.00 bijām “Petmerket” veikalā Lāčplēša ielā 31. Līdzi bija mans mopsītis. Gājām ar draudzenēm pirkt zivis. Kamēr skatījāmies zivis veikala darbinieks (pusmūža vīrietis, runāja krieviski) iedeva manam sunim kaut ko ēdamu. Manam sunim šobrīd ir nopietna diēta un viņa nedrīkst ēst neko izņemot ļoti ierobežotu pārtiku, Veselības dēļ. Viņš viņai iedeva bez jebkāda mana apstiprinājuma, man nezinot. Mana draudzene man uzreiz pateica, ka viņai likās, ka viņš kaut ko iedeva. Uzreiz prasīju darbiniekam. Viņš teica, ka jā iedeva gardumu. Es sabijos un uzreiz paskaidroju situāciju, ka sune nevar šobrīd ēst man nezināmus gardumus. Viņš atvainojās. Es pateicu kā ieteikumu, ka priekš Nākotnes klientiem tā nevajag darīt, jo daudziem varētu būt līdzīga situācija. Viņš momentā sadusmojās un teica: tur ir durvis, ejat prom! Es sabijos un gāju ārā. Viņš turpināja no aizmugures kliegt ejat ārā. Es jūtos briesmīgi pēc šī veikala apmeklējuma. Nekad neesmu piedzīvojusi tik rupju un neadekvātu uzvedību no veikala darbinieka...