www.sudzibas.lv Pet City šausmīga attieksme pret klientiem

Pet city - šausmīga attieksme pret klientiem

Ļoti gribētu sūdzēties par vienu no pet city veikaliem t/c Rimi Iļģuciems, Dzirciema ielā 42, Rīgā. Šajā veikalā strādā neadekvāts, neizglītots, vienmēr rupjš, nav pielāgots darbam ar cilvēkiem, nav kulturāls, briesmīgs jauns vīrietis. Ne 1, ne 2 reizes nācās sastapties ar viņa briesmīgo, nepareizo izturēšanos pret klientiem. Piemēram, palūdzu 300g kaķu barības, viņš dod 400g un izsita čeku, es saku, ka es lūdzu 300g, viņš izlej un paliek 200g, atkal izsita čeku. Tajā pašā laikā, runājot ar viņu krieviski, viņš atbild latviski, pat nemēģina klientam izpatikt. Pārsteidz attieksme pret darbu un apkalpošanu. Viņš vienkārši uzmet barības maisu vai nu uz galda, vai tieši man pretī, vienlaikus padarot šausmīgi neapmierinātu sejas izteiksmi. Šī persona nav kvalificēta darbam klientu apkalpošana sfērā.

17.10.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

D

Komentāri (14)

H Helsu 17.10.2020

Kadel vins nedrikstetu atbildēt latviski? Ja atmina nevil ilguciems atrodas Latvijas republikā. Varbut problema ir jusos, ka nespejat valsts valoda komunicet ar pardevejiem, tadel rodas nesaskanas?

н НеКариньш 18.10.2020

Te tas nespēlē: pardevējam ir PIENAKUMS atbildēt-runāt ar klijentu tādā valodā, kas ērtāk klijentam! NEJAUCIET PARDEVĒJA AR KLIJENTA PIENĀKUMIEM!

H Helsu 18.10.2020

Intresants pienakums, iemet ludzu likuma punktu, kur sis butu noradits 😊

Jimmy Darling 18.10.2020

Jauki, ja pārdevēji spēj pielāgoties krievu/angļu/vācu utt valodām, bet pārdevējam bija pilnīgas TIESĪBAS runāt un atbildēt valsts valodā.

н НеКариньш 23.10.2020

Es varu saprast ka pircēji veikalam nav vajadzigi. Kāpēc? Gandriz visi naudigi latvieši sen jau mazgā tualetus Rietum Eiropā. Kas paliek Latvijā? NOLADĒTI KRIEVI! Latviešu tantiņas no laukiem nebrauks iepirkties Rīgā. Kas paliek Rīgā? NOLADĒTI KRIEVI!

Acīmredzot pārdevējs nav piemērots darbam ar dzīvniekiem!

н НеКариньш 18.10.2020

Ar latviešiem? "Suņiem un latviešiem ieeja krogā ir AIZLIEGTA!"(с) Ta bija rakstits uz rīgas krogiem!

T Taisnīgums99 18.10.2020

Pardevejs malacis, tiesi ir piemerots darbam ar klientiem, jo runaa latviski.

Jus neziniet kas ir shausmiga attieksme, sudziba ir absoluti nepamatota.

Ej di*st krievu suns! Nepatīk, pazūdi uz savu laimes zemi! Nevienam tevi šeit nevajag, kļūs tikai labāk bez vēl viena krieva Latvijā!

н НеКариньш 19.11.2020

"Latviešiem un suņiem ieja uz krogu ir aizliegta!" Ta bija rakstits uz rīgas krogiem 18ja gadsimtā...

н НеКариньш 19.11.2020

A tu negribi aizbraukt uz tēva zemi - uz Izraili?

н НеКариньш 19.11.2020

Vai ta ir Zviedrija vai Vācija?

н НеКариньш 19.11.2020

Jekabsona kungs...

н НеКариньш 19.11.2020

"kļūs tikai labāk bez vēl viena krieva Latvijā! "- - - Kad tad strādas? Zagļi no Seima?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes