www.sudzibas.lv Pet City Nekompetents personāls

Pet city - Nekompetents personāls

Slimam kaķim (nieres+anēmija) , izrakstīja papildus barību un viss. Kad nākamā dienā kļuva slikti - pateica, ka dakterei brīvdiena, brauciet uz kkādu klīniku. Citā klīnikā mums izrakstīja medikamentus un centāmies glābt kaķi. Šie izrakstīja zvaigznīti no vēža (tēlaini runājot) . Neuzticiet Avu mīluli viņiem.

23.04.2022

I Ilze303030 08.01.2023

Nekad savā dzīvē nebiju saskārusies ar tik rupju attieksmi no Pet City pārdevēja ( veikalā pie Āgenskalna tirgus), ar kādu nācās saskarties vākardien. Tā vietā, lai pārdevējs atvainotos un piedāvātu risinājumus, kļudai (pārdevējs kasē suņu pavadiņu, kuras cena ir 14.90 Euro, iesit pavadiņu, kuras cena ir 19.99 Euro), kuru pats ir pieļāvis, tu kā pircējs saņem apvainojumus un tev tiek norādīts, ka pats pie šīs kļūdas esi vainīgs, tā it kā es pati pie kases strādātu. Tad tev vēl jānoklausās pārmetumi, kapēc vispār jūs te nākat kopā ar bērniem, jums viņus ārā aiz durvīm nevar atstāt. Nekad, nekad Latvijā ar šādu attiekmi nebija sanācis saskarties. Sveicieni
" abākajam un laipnākajam" Pet City pārdevējam Artūram.