www.sudzibas.lv Pet City Lienes Aveniņas nolaidība, suņa nāve nesākot manipulāciju

Pet city - Lienes Aveniņas nolaidība, suņa nāve nesākot manipulāciju

Uzticējām savu mīļo suni, Lienei Aveniņai, kura ieteica veikt ķirurģisku plakstu korekciju divgadīgam veselam un stipram sunim! Pirms manipulācijas tika veikta saruna ar aveniņu, par to, kā notiks operācija, kas sunim tiks darīts un kāds būs narkozes veids? Lūdzot un piekodinot no mūsu saimnieku puses, lai narkoze būtu tikai un vienīgi inhalācijas! Aveniņa ne vienā brīdī nepieminēja variantu, ka pastāv kau 1% risks, ka mūsu mīlulis varētu nomirt! Aveniņas attieksme bija augstprātīga, bet mēs tomēr viņai uzticējām savu mīluli, jo kā nekā bijām atnākuši it kā pie laba speciālista, labā klīnikā... Bet izrādījās, ka aveniņa ne tuvu, nav laba vetārste, jo pēc 40 minūtēm, šī persona piezvanīja un paziņoja, ka suns esot nomiris, apstājusies sirds... Iestājusies suņa nāve pat nesākot manipulāciju! Kā vienkārša manipulācija, var novest pie dzīvnieka nāves? Aveniņa, kas tu esi par vetārsti, ja neņem vērā saimnieka teikto un ievadi nepareizas zāļu devas? Tu biji tā, kas atņēma mūsu mīluli un tikai tu!

13.10.2021

Atbilde no Pet City Support Pārstāvja atbilde 15.10.2021

Labdien!
Veterinārās klīnikas PetCity vārdā izsakām līdzjūtību suņa saimniekiem. PetCity klīnikas speciālistiem savs darbs ir sirdslieta, tāpēc mēs zinām, ka ikviens mājdzīvnieks ir pilntiesīgs ģimenes loceklis un mīluļa zaudējums ir bezgala sāpīgs.
Saruna starp veterinārārstu un klientu, tāpat kā informācija par klīnikā veiktajām procedūrām, ir sensitīvi dati, ko nedrīkstam izpaust publiskajā telpā, tomēr apliecinām, ka konkrētais gadījums ticis izmeklēts ar vislielāko rūpību. Ārste, kas veica dzīvnieka operāciju, ir sertificēta speciāliste un konkrēto procedūru veica atbilstoši klīniskajām vadlīnijām. Izpēte apliecina, ka veterinārārste savu darbu veikusi godprātīgi, tai skaitā sniegusi dzīvniekam pirmo palīdzību un darījusi visu iespējamo, lai dzīvnieku glābtu. Diemžēl jebkura ķirurģiska procedūra, kuras laikā tiek veikta anestēzija, ir saistāma ar zināmu risku. Pirms procedūras mājdzīvnieka saimnieks tiek informēts par procedūras norisi un iespējamajām komplikācijām, šī informācija atrodama arī aktā, ko saimnieks paraksta pirms procedūras norises.
Narkozes izraisītas komplikācijas ir traģisks un neparedzams notikums, ko var veicināt visdažādākie faktori, tāpēc, lai noskaidrotu precīzu dzīvnieka nāves cēloni, šādos gadījumos ir jāveic autopsija. Arī šajā gadījumā klīnika piedāvāja šo procedūru veikt, tomēr saimnieki diemžēl no šīs procedūras atteicās.
Vēlreiz izsakām visdziļāko līdzjūtību!

P

MURAKAMI 13.10.2021

Rakstiet uz galvēno vēt Jelgavā. Lai viņa paliktu bez licenses.
Skumji... Jūtu līdzi...

P Poison5 13.10.2021

Sirsnīgs paldies! Tas ir drausmīgi sāpīgi, jo tika atņemts ģimenes loceklis!

MURAKAMI 13.10.2021

Man pašam, viena kundze, Maskavas ielā klinikā pie Ščecinas, sabojāja taksītim veselību... Gandrīz nogalināja... Ar tādiem ārstiem citādi nedrīkst...

N Nessie 23.10.2021

Ļoti žēl, ka jums nācās zaudēt savu mīluli, tomēr narkoze vienmēr ir risks. Turklāt no pieredzes varu apgalvot, ka "vesels un stiprs suns" bieži vien nav nemaz tik vesels un stiprs, īpaši, ja šķirnes suns - vizuāli vesels suns nenozīmē, ka nav kādas vainas, kas vienkārši vēl nav sevi demonstrējušas, jo organisms samērā ilgi spēj kompensēt problēmu. Pirms narkozes vienmēr ir ieteicas veikt asins analīzes un klīnisko dzīvnieka izmeklēšanu, lai pārbaudītu dzivnieka vispārējo veselība stāvokli. Tas, protams, maksā, un ne visi saimnieki ir gatavi šādām papildus izmaksām. Man ļoti žēl, ka jums tā gadījās, bet nevainojiet dakteri - daktere ir gudra un zinoša, un viņai var uzticēt savu mīluli!

1 12345Santa 14.01.2023

Saruna starp veterinārārstu un klientu, tāpat kā informācija par klīnikā veiktajām procedūrām, NAV sensitīvi dati,
UN TAS drīkst izpaust publiskajā telpā, PET Sity fui,pretīgi, jus ar neesošiem likumiem piesedz augsto mirstību klīnikā, personāla nekompetenci, pretīgo attieksmi pret dzīvniekiem un saimniekiem. Šī veterinārā klīnika melo no direktores līdz administratorei. pretīga iestāde. Tur arī pazaudējām dzīvnieku. Viņi aizveda viņu uz pārbaudēm un atnesa mirušu. Neļaujiet viņiem ņemt līdzi jūsu mājdzīvniekus. Esiet vienmēr klāt.

A Annastasia 17.01.2023

Tas, ka saimnieks tiek informēts un paraksta dokumentu, kurā ir sniegta info par iespêjamàm komplikàcijàm, nedod àrstam tiesības klūdīties , par savàm klūdàm ir jàatbild