LV RU

Personas dati - Draugiem.lv

Gribētu vērsties pie tiem, kuri aktivi piedalas draugiem.lv dzive, ir registrejusies u.t.t. Personas dati, ar kuriem jus dalaties, ir diezgan konfidenciala info. Nevajaga draugiem.kv portala darit zinamu savu dzimsanas datumu, iestades, kur macijaties, kur stradajat. Vel ir ieteikums, lai draugu sarakstaa nebutu personas, kas ir jums tuvakas, piemeram, brali, masas, tuvakie radi u.t.t. Ar tiem visiem tak var sazinaties pa telefonu, vai ne? Taa pat, domaju, ka nevajaga dalities ar savam bildem, liekot tas galerijaas, izradities ar saviem berniem, kuri ir dzimushi... Visu to var vnk pagriezt pret jums pashiem. Esat piesardzigi, sargajiet savu privato dzivi!!!

V

Komentāri (11)

J Jurij 13.07.2011

Paranoiks

* ****** 13.07.2011

Itin nemaz.Pilnīgi piekrītu raksta autoram.Visa informācija ir pieejama pilnīgi visiem.Zinu, cik tas ir bīstami, bet katrs, protams, lai rīkojas kā grib.

N NikolajBelov 13.07.2011

Pilnīgi piekrītu raksta autoram.

K kuuka 13.07.2011

arī piekrītu, šitā lielīšanās galerijās arī bessī, un vēl jau ir arī skauģi, un vēl visādi dīvaini cilvēki...

S Sauliite 13.07.2011

nevajag pašam stulbības darīt, tad neviens arī neko pret Tevi nepavērsīs! Lai nu kā - dr.lv nav nekāds piespiedu variants, nepatīk par sevi informāciju kādam rādīt, taču nereģistrējies tur!!!

V Vaivajaga 13.07.2011

Saulite, neiet runa par stulbibam, bet gan par to, ka cilveki ar savo privato info dalas ar visu Latviju... Nevajaga darit stulbibas, lai info, ar kuru dalies, tiktu izmantota pret tevi. Ievietot savu bildi, uzrakstit vardu, uzvardu, pilsetu, kura dzivo, darba vietu... Nu, nekas vieglpratigaks no cilveku puses nevar but!
Kaa sakas: "Jums ir tiesibas kluset. Viss, ko jus teiksiet, var tikt izmantots pret jums."

V Vaivajaga 13.07.2011

Gribetos piebilts ari to, kaa vispar tads portals var prasit, lai tu ievieto savu isto bildi vai raksti savus dzimshanas datus...

S Sauliite 13.07.2011

portāls var prasīt visu kas ar likumu nav aizliegts, tā ir katra brīva izvēle tam piekrist vai nē, tātad ja jau esi tur reģistrējies, esi piekritis noteikumiem, un tātad nav nekāda pamata sūdzību "celt"!

T ToSaulīte 13.07.2011

Pinīgi piekrītu! Ar varu taču neviens nespiež publiskoties. Var taču sazināties konfidenciāli ar e-pasta palīdzību.Ja kuram pašam patīk izrādīties, lai pēc tam neapvainojas!

. .... 13.07.2011

Pēc izlasītā varētu padomāt, ka portāls ir tik primitīvs, ka izliek visu informāciju kā uz delnas par attiecīgo personu.
Pirmkārt, portālā eksistē arī tādi kā drošības uzstādījumi:
1)kur attiecīgā persona var izvēlēties nerādīt savu vecumu citiem, turklāt dzimšanas datus prasa lielākajā daļā portālu,
2)filtrēt personas, kuras drīkst/nedrīkst redzēt albumu, var taču uzlikt, ka ir pieejams tikai Taviem draugiem..u.t.t
3)Dzīves vieta nav obligāta, var ielikt ķeksi, ka to nerāda un turklāt, nav jau jāraksta sava pasta adrese,
4)Profila informācija arī nav obligāti aizpildāma, neviens taču netur pie deniņiem pistoli un nespiež rakstīt, tā ir attiecīgās personas brīvā izvēle, ko viņa grib atklāt un ko nē.
5) Tāpat arī grupas, kurās esi pieteicies var noslēpt.
6)Var uzlikt, lai vēstules nesaņem no cilvēkiem ārpus draugu loka.
Līdz ar to sūdzībai nav pamata, vienkārši jāiemācās pašam sev drošību nodrošināt internetā nevis bļaut, cik viss ir slikti.
Nav jau spiesta lieta reģistrēties, tas katram paša ziņā cik daudz grib atklāt, cik noslēpt.

I info 14.07.2011

Foto albumi vairs nav noslepjami diemzel.Sad. runā ja kads tavs draugs kam ļauts redzēt tavu albumu to paskatās, tas takad ir ka ietikums svešiem redzēt tavu albumu kuru tu esi aizliedzis redzēt svesajiem.Nesen to pamaniju kad sveša dāma uzlika ka patiks mana albuma viena foto, lai ari uzlikts ka tikai draugi var redzēt manu albumu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes