www.sudzibas.lv Permanent Make Up Permanentā kosmētika

Permanent Make Up - Permanentā kosmētika

Sveiki visiem, kas interesējas par permanento kosmētiku :)
Negribu sūdzeties, bet tieši otrādi ieteikt un pateikt labu par meistari vārdā Liāna :) šī nav reklāma, bet gan personīga pieredze.
Gadus 6 tpakaļ meklēju labu per.kosm. meistaru un nejauši "uzdūros" uz Liānu, tad viņa strādāja Rigas salonā un savu darbu padarīja godam. Un atkal pagajusho gadu "uzdūros" uz viņu, bet šoreiz gan majas apstakļos, kas mani it nemaz nemūlsināja, tieši pretēji, relaksēja. Mierīga, nomierinoša muzika laba atmosfēra un vienmēr laipnā Liāna.
Uzacis viņa man uztaisīja 30min. ( ņemot vērā, ka citi manis apzvanītie meistari teicas 3-4h ta kura ir taisījusi uzacis mani sapratīs, ka pats proces ir diezgan nepatīkams, kā galvas kausa urbšana, un 3-4h to panest būtu vienkārši nepanesami) emu ļoti apmierināta ar gala rezultātu. Idiāli piemeklēta krāsa un forma, tieši tā kā biju iedomājusies un cerējusi. Nepārspīlēti un ļoti dabīgi.
Arī lūpas esmu taisījusi tieši pie viņas-esmu sajūsma!!!
Pašlaik pie viņas braucu uz tievēšanas potēm, un 100% uzticos gala rezultātam. Iepriecina tas, ka cilvēks reāli nopēta un izanalizē manas ķermeņa proporcijas un patiesi iesaka ko darīt ar konkrēto problēmu!!!
Esmu ļoti priecīga ka nonācu tieši viņas "gādīgajās rokās" :):):)
Paldies Liāna par vienreizēju darbu!!!
Ligita

D Dace 30.05.2010

šeit nav nekāds pašreklāmas portāls!! un permanentās uzacis nevienā Rīgas salonā 3-4 stundas netaisa un procedūra ir normāla, nevis - galvas kausa urbšana, vai Tu neesi mazliet smieklīga???

A Anna 30.05.2010

Izbeidz viņa tagad atlaidi dabūs:D
Bet tāds Paldies.lv laikam jau neeksistē, iesaku Ligitai izveidot:D

L Ligita 30.05.2010

nju ja, tāda jau tā jūsu latviešu daba ir-nodirst no galvas līdz kājām, un apmierinātas kā suņa astes, bet pateikt paldies Jūs nemākat!!! Žēl. :)

A Aste 31.05.2010

Liāna Rīgā.
Adata siena kaudzē...
Koordinātas, lūdzu... :)

A Anzhelika 06.07.2010

Dodiet ludzu man talruni Lianas no imantas.

L Liene 20.07.2010

Ka var atrast Lianu?
Ludzu atsutiet telefona numurinu

I Ieva 18.04.2016

Vai kkur var apskatīt bildes ar viņas darbiem?

A Akacija 13.09.2018

Sveiki.
Uzrakstiet ludzu Lianas telefona nummuru.esmu nozaudeejusi:(
Viennozimigi laba meistarite...