Perkamvisi.lv - Krāpšanās

Iegāju perkamvisi. Lv mājaslapā un ieraudzīju skaistus gultas veļas komplektus. Izvēlējos vienu gultas veļas komplektu uz izmēru 200/220. Gultas veļa tiešām skaista un izmērs bija uz vietas. Pasūtīju un saņēmu ar piegādes kurjeru. Liku konvertē segu un konstatēju, kad izmērs galīgi neatbilst. Rēķini uz e pastu netika atsūtīti. Zvanīju, lai noskaidrotu situāciju, viņi man teica tik to, lai pagaidu e pasta rēķinu, kad esot es nepareizo pasūtījusi. Nekas uz e pastu man neatnāca un zvanīju atkārtoti. Atkal tā pati persona pacēla klausuli, izstāstīju situāciju un teica, ka šis dienas laikā dos ziņu un atsūtīs uz e pastu man rēķinu. Vēl neesmu saņēmusi ka 4 dienas... Uzrakstīju Facebook viņiem, lai atgriež naudu un es viņiem preci, bet zinu izlasīja, neatbildēja. Mīļie, neuzķeraties uz šo mājas lapu. Taupiet naudu. Šis internetveikals perkamvisi. Lv jūs tā apčakares. Būtu sākumā es izlasījusi atsauksmes, bet es kā labāk gribēju sevi iepriecināt, bet sanāca tikai apbēdināt.

Papildināts Anna annina 08.05.2017

Iegādājos šai mājas lapā gan gultas veļu, gan arī muguras korigejoso jostu. Gultas veļa neatbilst manis pasūtītajam izmēram un josta tai dienā, kad uzvilku arī saplīsa pa vīlēm. Žēl naudas. Nākamreiz zināšu, kādi krāpnieki ir perkamvisi. Lv internetveikals... Un izrādās, kad ne man vienīgajai šāda situācija!

V vadis2 02.09.2018
Krāpšana

Neiesaku iepirkties šajā internetveikalā,jo firma reğistrēta Lietuvā. Piegādāja bojātu tūristu gāzes plīti,ko solīja samainīt. Rezultātā ne plītiņas ne naudas.