www.sudzibas.lv Perkamvisi.lv Krāpšana, sliktas kvalitātes preces

Perkamvisi.lv - Krāpšana, sliktas kvalitātes preces

Lieki ko piebilst.Apskatiet bildes,kādu gultas veļu cilvēkiem smērē.
Zināms ka daudzi ir tādos iepirkušies,bet noklusē un neceļ traci.Man personīgi nav pieņemams,ka tā māna cilvēkus.Nesūtiet no viņiem neko,kas ir šūts-laikam notiek pagrīdes šūšna....tādu kvalitāti nekad nebiju redzējusi.
Fuj.

P Perkamvisi.lv Support Pārstāvja atbilde 07.10.2016

Sakarā ar šo situāciju jau vairākas reizes bijām ar Jums sazinājušies un informējuši par problēmas risināšanu. Mēs, vienmēr labprāt esam gatavi uz sadarbību ar saviem klientiem un cenšamies kopā atrisināt radušās problēmas.
Ta ka Jums gultas veļas komplekti nepatika un Jūs novērtējāt, ka tie ir nekvalitatīvi, mēs nosūtījām savu kurjeru, lai to paņemtu un atgiezām Jums samaksāto naudu, kā Jūs arī vēlējāties. Ļoti nepatīkami, ka Jūs rakstāt dažādas negatīvas atsauksmes, kaut arī Jūsu problēma jau ir atrisināta.
Mēs atvainojamies vēlreiz, ka gadījās tāds gultas veļas modelis, kas neatbilda Jūsu cerībām. Mēs esam pārdevuši ļoti daudz dažādu gultas veļas komplektu un klienti bija apmierināti.

Perkamvisi.lv

S Sanča100 09.10.2016

Protams ka nauda atgriesta tika,to es nenoliedzu.Bet runa ir par kvalitāti.....saprotat vai nē?Pārstājiet melot!!!

S Sanča100 09.10.2016

Iekopēju no kāda cita cilvēka rakstīto sūdzību- Atnāca pusaudzim atbilstoša izmēra produkts, turklāt, pirms paspēju uzvilkt, jau aizgāja pa vīlēm! !!!!

Nez kā jūs domājat,uz ko tas norāda? Kā jau teicu-ar šūtām precēm jums ir milzīgas problēmas!!!

P Perkamvisi.lv Support Pārstāvja atbilde 11.10.2016

Kā jau minējām, mēs esam pārdevuši ļoti daudz gultas veļas komplektu un neesam saņēmuši negatīvas atsauksmes. Varbūt gadījās nepienācīgas kvalitātes modelis, tāpēc šos komplektus mēs no Jums paņēmām atpakaļ un problēma tika atrisināta, kā arī nauda tika atgriezta.
Sakarā ar Jūsu kopēto komentāru – ja prece bija iegādāta pie mums, tad pie preces ir norādīti izmēri un pirms iegādājoties vajadzētu tam pievērst uzmanību.

Ceram, ka problēmas ir atrisinātas pilnīgi un strīdu vai piezīmju no Jums vairāk nebūs.