Perkamvisi.lv - Bojājums

Pasūtīju no perkamvisi.lv stājas taisnošanai paredzētu jostu. Par servisu kā tādu, neko sliktu nevaru teikt, bet prece... Atnāca pusaudzim atbilstoša izmēra produkts, turklāt, pirms paspēju uzvilkt, jau aizgāja pa vīlēm! Pirmo reizi riskēju sūtīt sev nepieciešamu lietu interneta veikalā, jo cena ar atlaidi likās ļoti draudzīga. Pirmā un pēdējā reize!

P Perkamvisi.lv Support Pārstāvja atbilde 08.09.2016

Sveiki, ļoti žēl, ka produkts nebija piemērots Jums. Jūs vienmēr varat sazināties ar mums, lai vienotos par preces nosūtīšanu atpakaļ. Lūdzam rakstīt uz mūsu e.pastu [email protected] un ceram, ka izdosies vienoties par preces atgriešanu. Ar cieņu.

www.perkamvisi.lv

K Kristiāna Z 10.09.2016

Neesmu reģistrēts lietotājs - tātad, preces atgriešana nebūs iespējama. (atsaucoties uz info Jūsu mājas lapā.)

P Perkamvisi.lv Support Pārstāvja atbilde 12.09.2016

Reģistrācija nav obligāta lai atgrieztu preci, kā jau iepriekš minējām jums jāsazinās ar mums uzrakstot uz e.pastu. Ar cieņu.

M Mārtiņš Kažoks 29.12.2016

Prece netika sanemta , nauda tikai dala tika atsutita atpakal .Neiesaku iepirkties saja internet veikala.

P Perkamvisi.lv Support Pārstāvja atbilde 30.12.2016

Lūdzam sazināties ar mums, izmantojot e-pastu [email protected]

L Ligita Ivaņenko 02.01.2017

gultas veļam kvalitate ir zem 0.3Dblakus pat nav bijusas./ Tas ir ļerpatas nevis veļa.Arī es neiesaku tur vismaz gultas veļu pirkt.

A Anna annina 05.05.2017

pastu man rēķinu. Vēl neesmu saņēmusi ka 4 dienas... Uzrakstīju Facebook viņiem, lai atgriež naudu un es viņiem preci, bet zinu izlasīja, neatbildēja. Mīļie, neuzkeraties uz šo mājas lapu. Taupiet naudu. Šis internetveikals perkamvisi. Lv jūs tā apcakares. Būtu sākumā es izlasījusi atsauksmes, bet es kā labāk gribēju sevi iepriecināt, bet sanāca tikai apbēdināt.

V Viktors Lapiņš 25.01.2017
Krāpšana

Es 31 decembrī interneta veikalā pērkamvisi.lv centos iegādāties vienu noteiktu mantu par ko ar samaksāju 55 Euro saņemējam lietuvas firmai PAYSER LT UAB. ŠODIEN IR 25 DATUMS BET PRECI NĒ ESMU SAŅĒMIS. UZSKATU KA PERKAMVISI.LV IR KRĀPNIEKI.