www.sudzibas.lv Percte.lv Slikts serviss

Percte.lv - Slikts serviss

Sveiki visiem. :) gribētu izteikt savu viedokli par percte.lv interneta veikalu. Tātad stāsts ir par to, ka pasūtīju tur televizoru ceturtdienas vakarā ar atzīmi mājas lapā, ka viens gabals ir pieejams noliktavā, ar cerību, ka nopirt viņu varēšu jau nākošajā dienā. Tātad piektdien man zvana darbinieks no šī veikala un atvainojas, ka televizors šobrīd uz vietas nav, ka būs jāgaida maksimāli līdz nākošās nedēļas trešdienai, es piekritu uzgaidīt. Pajautāju arī par stiprinājumu vai komplektā būtu pieejams, teica, ka dienas laikā ar mani sazināsies, protams, nekādu zvanu es nesagaidīju. Dienas beigās zvanīju pati, man teica, ka pirms tam runāju ar citu kolēģi un tas man atkal pārzvanīs. Zvanu es sagaidīju tikai otrdien nākošajā nedēļā un atkal ar atvainojumiem par to, ka televizors būs jāgaida vēl dažas dienas, uz ko es protams pateicu, ka paldies vairs nav aktuāli.
Gribu teikt to, ka viņiem nav sakārtota kārtība ar pieejamo preci uz vietas, kā arī darbinieki ir vienaldzīgi pret saviem klientiem, nav ieinteresēti pārdot preci. Tā kā esiet vērīgi un gatavi tam, ka preci būs jāgaida ilgi.

H HP2 27.08.2018

Viņiem 22.08.2018 ir apturēta saimnieciskā darbība. Kā arī ir nodokļu parāds 10 562 EUR.

Chukcha 28.08.2018

HP2 - Кur tu redzi sito informaciju?

A argo212 29.08.2018

Tādā gadījumā, ko viņi vēl internetā dara kā pakalpojumu sniedzēji? JO ieejot gan mājas lapā, gan citās interneta lapās, tāda informācija neparādās, viss darbojas un darbinieki jau arī zvana. ))

а Андрей 16.05.2023

Заказал пылесос в прошлый понедельник, утверждали что будет доставлен в пятницу. Звонил в пятницу сначала сказали что будет и сразу же наберут, через пару часов звонил опять же сам сказали что так и не доставят и ждите понедельника. Звонил в понедельник по прежнему нету заказа, перенесли на вторник, после чего на протяжении вторника утверждали что будет через пару часов и они отзвонят как только получат при этом разумеется никто не отзвонил, в 5 вечера позвонил сам так же сказали что он в дпд в риге . Отменил заказ, обслуживание отвратительное, отношение к клиенту 0/10, оператор общается на лишь бы побыстрее скинуть. Не советую туда впринципе тыкаться