www.sudzibas.lv Percte.lv Priekš monitora remonta iedeva mobilo telefonu remontu

Percte.lv - Priekš monitora remonta iedeva mobilo telefonu remontu

Nopirku monitoru, monitoram sabeidzās diodes palūdzu lai veic garantijas remontu tā vietā lai pēc patērētāju tiesību aizsardzības likuma pieņemtu un veiktu servisu iedeva mobilo telefonu remonta mājaslapu sazvanīju Lg Latvija izrādās tas pat nav oficiāls Lg serviss, vajag trīs simti piecdesmit simbolu... Viens divi trīs četri pieci seši septiņi 1234.

I

D Dreiks 16.08.2021

Neko nesaprotu, par ko sūdzības autors sūdzas!

P PercTe 11.05.2022

Sveicināti,
Veikals pats nenodarbojas ar Garantijas servisa nodrošināšanu, priekštam ir garantijas servisi.
Jūs tikāt novirzīts uz Garantijas servisu, kurš ir atbildīgs par garantijas nodrošināšanu monitoriem, un kurš izlemj vai prece ir labojama, vai jāveic tās nomaiņa pret jaunu.

PercTe kolektīvs