LV RU

People Fitness Club - Maldināšana

Augstāk minētais sporta klubs savā facebook kontā publicēja piedāvājumu - sporta kluba abonimentu kurā būtu iekļauta arī 1.5 stundas bezmaksas stāvvieta.
Šis faksts man bija ļoti būtisks un es izvēlējos šo sporta klubu, noslēdzu līgumu uz 12 mēnešiem - cits netiek piedāvāts.
Pagājuši divi mēneši un sporta klubs savā facebook vietnē paziņojis, ka turpmāk apmaksās tikai 1 stundu klientu automašīnu novietošanai par ko uzreiz kļuv neapmierināti arīciti ši kluba klienti.
Kluba pārstāvji facebook vietnē ignorējot klientu neapmierinātību nekas traks nav noticis - respektīvi deva saprast, ka klienti paši varēs maksāt par stāvvietu.

Šis fakts man ir ļoti nozīmīgs un es nevēlos piemaksāt par stāvvietu un vēlos lauzt uz šī pamata līgumu, taču kluba pārstāvji to ļauj darīt tikai gadījumā ja es maksāju vēl par 3 abonementa mēnešiem, kas manuprāt ir absurds!

M

Komentāri (2)

M Mārtiņš 02.11.2016

Jap, arī saskaros ar šo. Nepatīkami, jo reklāmā minētais nosacījums bija par svarīgu punktu pieņemot lēmumu slēgt līgumu uz 12 mēnešiem. Šādos gadījumos, kad reklāmā apgalvo vienu un rīkojas citādi sauc par negodīgu komercpraksi. Ar šiem print screen un iesniegumu ir jāvēršas Paterētāju Tiesību Aizsardzības centrā ptac.gov.lv

м Марина 08.02.2017
Slikts servis

Katru reizi atnākot, dušā auksts ūdens. Neiespējami noskaloties pēc treniņa. Tas gan ir ļoti nepatīkami. Tad turpinās trešo mēnesi, cik es esmu pamanījusi. Var būt un ilgāk.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes