People fitnesa klubs - Slikts serviss

Saskāros ar diez gan nepatīkamu lietu Novembra sākumā. Tā kā no Septembra sākuma esmu uz uz slimības lapas un vēl kādu laiku būšu.
Sazinājos ar Sporta zāli, kuru apmeklēju (līgum saistības), cerēju, ka viņi vismaz iesaldēs manu līgumu kamēr ārstējos. Tika nosūtīta ziņa, viņi man piedāvāja lauzt līgumu vai turpināt maksāt kamēr ārstējos.
BET parasti jau cilvēks neizvēlas laiku kad slimot un cik ilgi slimot. Tad tā kā aizgāja runa, ka izskatīs manu lietu lai varētu līgumu iesaldēt.
1. Tika nosūtīta slimības lapa, ko man nepieņēma.
2. Tika nosūtīts ģimenes ārsta izraksts, kurš arī nederēja.
3. Viss beidzot tika nosūtīts ORTO ārstējošā ārsta izraksts,uz kuru man atbildēja - ka manas veselības problēmas neliedz apmeklēt man trenažieru zāli. Lai gan tika nozīmēta operācija, tad un tad atveseļošanās posms.
Tajā laikā man rodas jautājums par to, kādi speciālisti strādā pie viņiem, kas izskata visas ārsta zīmes?
Tajā pašā laikā, kamēr es cenšos lai manu abonementu iesaldē uz kādu laiku , tad citi to var izdarīt bez problēmām.

Dainis 21.12.2017

wtf, kādā sakarā vispār sporta zālēm ko tādu vajadzētu sūtīt, manējā abonementu iesaldēt 5 eur maksā, bet nu acīmredzot tev ir noslēgts līgums ar šo kaktu kantori, līdz ar to esi viņu varā, normālās sporta zālēs tā nedara..

L laimers 29.12.2017

People Fitness pakalpojumu līgumā ir skaidri un gaiši norādīts, ka slimības gadījumā līgums netiek iesaldēts! Jūs taču internetā reģistrējoties apstiprinājāt faktu, ka piekrītat līguma nosacījumiem!

K Krissteen 17.06.2020

Slimības gadījumā līgums netiek iesaldēts, slimības gadījumā klienti People Fitness maksā pilnu maksu )))) DZELŽAINA LOĢIKA )) Jums pašiem nav pretīgi cilvēkiem ko tādu tirgot?

S Sergejs Fedotovs 23.11.2018

Līgumu var iesaldēt, bet pie konkrētiem nosacījumiem, uz kuriem jūs piekrītat reģistrējoties. Jālasā līgums, nevis gaidīt dāvanas

K Krissteen 17.06.2020

Tātad, ja cilvēks nebūtu teicis ka viņš ir saslimis viņš varētu bez problēmām iesaldēt līgumu ...bet pateicis taisnību dabū maksāt divtik ...jūs tur normāli vispār? Slimība varētu būt viens no galvenajiem iemesliem lai nāktu cilvēkam pretī un pat ar dāvanu ja jums rūpētu jūsu klienti