LV RU

People fitnesa klubs - Naudas zagļi

Briesmīgs kantoris ar kuru labāk nesapīties. Pirmkārt jau centra klubā ir pāris ļoti “profesionāli un patīkami” administratori.
Un otrkārt, briesmīgi nosacījumi līguma lauzšanas gadījumā, kaut vai situācija ir ārkārtas un pēkšņa, veselības vai dzīvesvietas maiņas dēļ. Līgumu laužot no bankas konta, kurš ir obligāti vajadzīgs reģistrēšanās procesā, vairākus mēnešus uz peiekšu tāpat tiek atvilka mēneša maksa. Sarunāt vai atcelt nav pilnīgi iespējams neko.
Ja nevēlies maksāt bezjēdzīgi vairākus mēnešus vēl uz priekšu, kaut vairs klubu fiziski neesi spējīgs apmeklēt, tad iesaku uz bankas konta naudu neturēt, jo visa tiks momentāli, cūcīgi aprīta.
Šo parazītu dēļ biju spiesta mainīt savu bankas kontu.
Pretīgi.

An

Komentāri (5)

really? 17.05.2019

liigumu parakstiiji,noteikumiem piekriti? Ja dziivesvietu maini pilsetas ietvaros, tad jau skaidrs,ka tas nav pietiekams arguments!

Tu Turkey901 17.05.2019

Līgums parakstīts nelasot, visa naudas atvilkšana notiek pēc savstarpējas vienošanās, kurai Jūs piekritāt tajā dienā, kad to parakstījāt.
Šoreiz nedz tiesa, nedz kāds cits nepalīdzēs, taču šī mācība, ka dokumenti jālasa, pirms tos paraksti, lieti noderēs nākotnē!
Kas ar veselo saprātu nedraudzējas, tas maksā!
Par iespējamo dzīves apstākļu maiņu vai kādām citām likstām vajadzēja domāt pirms piekriti ilgtermiņa saistībām, jo varēji doties uz citu sporta klubu, kurā var sportot bez ilgtemiņa līguma maksājot tikai pa kārtējo mēnesi.
Tas ir tāpat, kā ņemot hipotekāro kredītu uz 20 gadiem un pēc pus gada čīkstēt, ka nezināj, ka paliksi bez darba un nevarēsi maksāt.

Ka kacis 17.05.2019

tur tak rakstīts, ka pēc līguma laušanas tiks atvilkts par 2 mēnešim uz priekšu. Kur probēma?

Uh Uhhhpa 17.05.2019

Tikai spēju brīnīties par cilvēkiem! Tad, kad iemācīsieties lasīt un domāt paši ar savu galvu, tad arī problēmu nebūs. Atslēga visām problēmām ir domāšana! Tā arī miljonu būsietparādā ja ne sāksiet lasīt, ko prakstat!

St stulbicilveki 20.05.2019

Varēja vienkārši nomainīt kartes datus profilā uz neekzistējušo. un ar to arī viss, nevajag nekādus kontus jaunus atvērt)) CIlvēki ne lasa līgumu ne ar galvu domā.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes