www.sudzibas.lv Pavlo (Pāvels) Havrilchev kāpšana, maldināšana

Pavlo (Pāvels) Havrilchev - kāpšana, maldināšana

Pavlo (Pāvels) Havrilchev – krāpnieks, neticiet!
Pasūtīju vairākas mēbeles pie Pavlo (Pāvels) Havrilchev. Ļoti ātri atbrauca, uzmērīja, piedāvāja pievilcīgus piegādes termiņus un cenu. Pieklājīgs, izklausījās zinošs. Paprasīja ievērojamu avansa summu 2/3 no kopsummas. Pie līguma parakstīšanas norādīju, ka viņš ir minēts Sūdzībās.lv un vai krāpšana/mēbeļu nepiegādāšana ir viņa darba stils. Zvērēja, ka tikai vienu reizi aizkavējās pasūtījums attaisnoto iemeslu dēļ un viss klientam ir piegādāts un sūdzība slēgta.
Kad tuvojās piegādes datums (nedēļu iepriekš) piezvanīju Pāvelam un apjautājos par mēbeļu izstrādes fāzi un vai piegādes notiks termiņā. Pavlo pārliecinoši apstiprināja, ka viss tiek krāsots un tiks piegādāts noteiktajā laikā.
Līguma noteiktajā laikā nekas netika piegādāts.
Un tad sākās jautrākais. Nemitīga solīšana, stāstu stāstīšana un termiņu pārlikšana. Un tā no dienas uz dienu, no nedēļas uz nedēļu. Katru reizi šķiet, ka pa telefonu vienojies par piegādes dienu un Pāvels pat pasaka precīzu laiku, kad būs un, protams, ne Pavlo ne mēbeļu nav! Kā redziet neesam ne pirmie, ne arī pēdējie, ko Pavlo (Pāvels Havrilchev) aptin ap pirkstu! Netērējiet savu laiku un naudu, viņš ir krāpnieks! Neticiet viņam!

B

B Belmopāns 08.02.2022

Neticiet viņam!

P Patiess Fakts 09.02.2022

Jums ir līgums, ejiet sudziet tiesā. Rakstiet policijā iensiegumu par krāpšanu, kur poblēma. Tam jau domatas šīs instances.

B Belmopāns 25.02.2022

Līgums ir, iesniegums policijā iesniegts un process rit savu tiesisku gaitu.

Šī platforma ir paredzēta lai sniegtu objektīvu viedoklu (sliktu pieredzi) un brīdinātu pārējos, lai neiekrīt un neriskē ar savu naudu un laiku tukšu solījumu dēļ.

Esmu pacietīgi gaidījis 25 dienas un klausījies Pavlo solījumus (melus), ka pasūtījums ir gatavs un Pāvels jau ir ceļā uz objektu. Protams brīnumi nenotika. Bet notika kas cits - uz šo iesniegumu sūdzības.lv ir atsaukušies citi apkrāptie klienti, līdz ar to risināsim šo jautājumu kopā.

L Laura 26.08.2022

Krāpnieks! Pasūrījam un ampaksājam februarī 2022. Šodien 26.08.22 un mēbeles nav. Jau neceļ telefonu

L Laura 24.02.2023

Mēs gaidam mēbeles vairāk ka gadu jau!