www.sudzibas.lv Pāvels Futļiks Aukstums īpašnieku dzīvokļos

Pāvels Futļiks - Aukstums īpašnieku dzīvokļos

Nepietiek ar to, ka esam visi savu dzīvokļu īpašnieki, mūsu kopīpašnieku ievēlētais ēkas pārvaldnieks Pāvels Futļiks p.k. /izdzēsts/ atļaujas noteikt, kad mums savos dzīvokļos ir pietiekams siltums un kad nē. Viņš uzskata, ka 17, 18 grādi ir pietiekami, lai dzīvotu. Ēkai parādu nav, viss nomaksāts, bet siltumu nedod. Absurds. Salstam.

T terjers 25.10.2012

Ne nu visi salst ne nu kā! Paskatieties, cik mājām kur kurina logi un balkoni vaļā! Ne jau visi grib maksāt par to, kas nav vajadzīgs! Un dzīvokļi ir jānosiltina, tad nesalsiet, ja jau tik salīgi esat ! šogad ir SILTS rudens un ir jau tādi cilvēciņi, kas mūždien salst un drebinās, kāpēc tad citiem par tādiem būtu jāmaksā!!!

A adri 30.10.2012

Šodien ir 30. oktobris, nu nevaru teikt, ka ir silts rudens, sniegs ir uzsnidzis, no rīta mīnuss grādi, sals. Ir jākurina, 18 grādi der tiem, kam patīk pa māju staigāt divos džemperos, biezās biksēs un vilnas zeķēs.