www.sudzibas.lv Paus Konsults uzbraucieni un vienaldziba.

Paus Konsults - uzbraucieni un vienaldziba.

ari man ir situacija kad no paus konsultanta precizak Vineta zvanija un neklausas kapec esu palicis parada atrajos krediitos uzbbraucieni un vis tagad neatbildu nevienam svesam numuram.un parejas kreditu kompanijas ari neklausas paskaidrojumus kapec ta sanacis palikt parada.apnik jau solit kad varu atdot paradu jo citu jau nemeģina palidzet ka kad atdos.bet vai slimosanu un paliksanu bez darba var ieplanot jo zvanu pats un ludzu palidzibu visi vienaldzigi.

K

Likumsargs 02.07.2012

Diemžēl šajā valstī tā ir pieņemts, tur neko nevar darīt! Varu ieteikt vienoties ar kreditoriem maksāt pa daļām. Nekādā gadījumā nemaksājiet parādu piedzinējam, jo šīm kompānijām ir tieksme piesavināties naudu. Es ar divām tiesājos, kamēr atguvu to, kas nepienācās viņiem!
Parādu piedzinēja uzdevums ir sekot tam, kā jūs pildāt panākto vienošanos ar kreditoru un viņiem nav tiesības plusot kaut ko klāt pie jūsu parāda un arī nav tiesības prasīt lai naudu skaita uz piedzinēja kontiem. Piedzinēji parasti motivē ar to, ka viņiem ir līgums ar kreditoru un parādniekam tāpēc nauda jāskaita viņu kontā. Tā nav! LR likumdošna to neparedz. Es Pausam tā arī pateicu, jums ir līgums, bet man ar jums nav līguma un tāpēc man nav juridiska pamata skaitīt naudu jums. Viņi parasti cenšas iebiedēt un sāk stāstīt visādas pasakas. Man piedraudēja, ka sūdzēs tiesā, es atbildēju lai sūdz. Protams, ka nekur šie nesūdzēja, jo paši ļoti labi saprot, ka pārkāpj likumu.
ATCERIETIES!
Parāds nav brālis un saistības ir jākārto, bet ja sanāk misēklis, tad nevajag vilkt laiku, bet iet uz sarunām ar kreditoru, bet piedzinējus vienkārši ignorējiet!

K kaspeiro 02.07.2012

tur jau ta lieta ir ari ar kredit iestadem ka nevar palidzibu sagaidit esu tagad bez darba patreiz biju slims un vis ir ievilcies ar maksam ludzu palidzibu tikai atsaka konkkretu datumu kad atmaksas un vis bet nav ko maksat patreiz procenti krajas atdot nevar citur kreditu nedot lai visiem varu samaksat un but saistibas ar vienu kredit iestadi esu izmisuma.