Paus Konsults - Komunikācija

Viņi paši par sevi Saka: "profesionāli risinājumi parādu piedziņā". Profesionāli risinājumi manā gadījumā palika pusceļā - sadarbībā nebija ne vēsts. Uzņēmums nedraudzīgs pakalpojuma ņēmējiem. Iespaids par nekompetenci diemžēl. Varbūt tas tādēļ, ka negrib vienkārši strādāt, vieglāk nodarboties ar kaut kā gatava citēšanu. Nav izskaidrojuma. Augstprātība, paviršība un savu kļūdu neatzīšana. Komunikācijā man bija sajūta, ka sarunājos ar iesūnojušiem ierēdņiem, neelestīgiem domāt, kur nu vēl analizēt. Mīļie cilvēki, neieteiktu sadarbību.

22.02.2023

S Spuris 22.02.2023

Silti iesaku tādus kantorus pasūtīt vairākus kvartālus tālāk. Kāda sadarbība var būt ar parazītkantoriem ,kuri regulāri paši pārkāpj likumus un kuros strādā neaptēsti bez izglītības palīgskolu nebeigušas personas?! Jūs esam pie pilna prāta? Labāk sazinieties ar iestādi kurai esat tieši parādā,vienojaties par parāda atdošanu,pēc tam saņemiet dokumentu,ka iestādei pretenziju pret Jums nav nekādu un nosūtiet kopiju šim Pautu kantorim lai atkratās . Paparasiet notiekti viņiem maksājuma uzdevumu par it kā tiesas izdevumiem un vēstules sūtīšanu. Redzesiet ,ka nebūs viņiem tādas,taču samaksu par prasa.

J JuniorWebProgrammer 23.02.2023

Es pats sazinājos ar viņiem par savu ilgo aizdevumu un uzrakstīju, ka, sākot ar nākamo mēnesi, varu atmaksāt 50 eiro mēnesī, ne vairāk. Viņi sāka man izteikt piedāvājumu, sākumā rakstīja, ka man jāmaksā 100, uz ko es uzrakstīju, ka vairāk par 50 maksāt nevaru, un tad viņi piedāvāja maksāt 50, tad 75, tad 100 utt.