Paus Konsults - Krāpšana

Šodien esmu saņēmusi zvanu no šīs kampaņas, par to ka man ir 3 gadu vecs parāds un sakrājušies procenti ko vajadzētu samaksāt. Pa šiem gadiem neesmu saņēmusi nekādu vēstuli un zvanu, par to ka man ir kaut kādi parādi. Rakstīšu policijai lai izskata šo lietu.

16.03.2023

T

Good Intentions 16.03.2023

Pārbaudiet - manidati.kreg.lv

D daamite1 20.03.2023

Neesat vienīgā, man atsūtīja trīs neapmaksātus rēķinus, un katru dienu sūta, kaut gan gadiem neesmu neko saņēmušmsi, prasu čekus nav, tikai pieprasa savus izdevumus un viss

M Muksim nu 23.05.2023

Meitai atsūtīja sms, ka parādā, kaut visus parādus ir dzēsusi. Pēkšņi atrada, ka bijusi parādniece, piesienās atkal. Ne vēstules, ne kā. Tādus kantorus uz policiju, ka tiek pie personas datiem, tur tak personas kodi, vārdi, uzvārdi + telefona numurs. Tas taču nav normāli!

D dra13 01.09.2023

Arī atsūta ziņas,ka kredītu piedzīšanas procesā radušies izdevumi,kas man jaatmaksā,lai arī nevienu parādu nav izdevies no manis piedzīt! Jo smaksāts pa tiešo vajadzīgajai iestādei! Viņi savu kantori tik tā arī uztur! Un tad pēc nomaksāšanas būs atkal vēstule(kā no inkasso)- samaksājiet x€,lai Jūs izņemtu no "melnā" saraksta!