www.sudzibas.lv Pašvaldība NEGODĪGS KONKURSS DIKĻOS!!!

Pašvaldība - NEGODĪGS KONKURSS DIKĻOS!!!

Vēlējos pastāstīt par izdarībām mūsu pašu pagastā. Tika izsludināts konkurss par dārznieka amatu,pieteicās 7-10 personas,starp tiem arī cilvēki kuri 100% atbilst šim amatam. Pārrunas veica vietējās pašvaldības darbinieki,un pārstāvis no novada domes... Nākamajā dienā,kad paziņoja konkursa rezultātus pēc pārrunam,biju šookā-šo amatu ieguva nevis atbilstošākais kandidāts,bet gan labākā draudzene,vienai no komisijas loceklēm !!!! Jautājot par to kapēc tieši viņa- neskaidri vien izteicās par pavēli no augšas !!! Un kur šeit kas godīgs??? Šī vieta jau sen bija rezervēta konkrētai personai, atlika vien izpildīt novada regulas-izsludināt konkursu,kurš gala rezultatā bija pilnīgi muļķīgs un nevajadzīgs. Mēs sen kā neticam tiem kungiem Rīgā un tagad zudusi ticība arī vietējai pašvaldībai...

C

Psihs 16.02.2012

Neredzu neko ārkārtēju.Tā ir normāla Latvijas prakse.Latvijā normāli dzīvo valsts, pašvaldību vadošās amatpersonas un tiem pietuvinātie.Nu, protams, veiksmīgie uzņēmēji arī.Bet mazāk veiksmīgie uzņēmēji ir spiesti pietuvināties un baroties no valsts un pašvaldību pasūtījumiem.Tā kā, cilveek, sāc vien sadraudzēšanās procesu ar pagasta un novada domes amatpersonām.Tā ir Tava iespēja dzīvot labāk!

K kurmiks3 16.02.2012

valsts visiem ir pateikusi:'Ja negribi palikt par cuuku vai d---aa lideju brauc prom, jo seit
valsts un pilsona attiecibas normalas nebuus NEKAD.

profils 16.02.2012

> Psihs

"Tā kā, cilveek, sāc vien sadraudzēšanās procesu ar pagasta un novada domes amatpersonām.Tā ir Tava iespēja dzīvot labāk!"
-----
Ir sacīts: "Nemāci mazam bērnam sū#us bāzt mutē - sekojoši var nākties pašam tos slaucīt no savām piespļautām acīm!" ;)
Savukārt, tevis rekomendētā "iespēja dzīvot labāk" nebūt nenozīmē to, ka patiešām būtu labāk "dzīvot" rāpus ar ieziepētu "ķēķa zōnu" un "apmierināti" rukšķēt, nevis - dzīvot Cilvēka cienīgu dzīvi.