www.sudzibas.lv Pastāstiet savu mīlestību pret Tautas Partiju Jums ir patiesas jūtas pret Valdi Zatleru Vai Godmani

Pastāstiet savu mīlestību pret Tautas Partiju - Jums ir patiesas jūtas pret Valdi Zatleru Vai Godmani

Sveicināti!!!

Pastāstiet savu mīlestību un romānu ar tautas partiju un Godmani!Jūs esat samīlejušies Godmanī vai kādā no tautas partijas locekļiem.Man paldiesdievam tā nav gadījies.
Un kā jums patīk Valdis Zatlers, varbūt kāds brīvprātīgais pastāstīs romānu ar Valda Zatlera kungu.

LAI DZĪVO TAUTAS PARTIJA!!!

Aivars Gedroics!
2008.11.20.

M Markus 21.11.2008

Pats eij kretiiin, tu man to!

J Juris 21.11.2008

Labi neapvainojies, es tikai jokoju. Tu laikam esi pensionārs?

J Juris 21.11.2008

Vai arī tu esi nikns suns bez uzpurņa?

E Edijs 21.11.2008

Markus ir mēsls uz kociņa, savukārt es Liepājas killers ar sešiem ložmetējiem.Es visus parādniekus killerēju ar samuraja zobeniem!
Savukārt piebildīšu, ka esmu psihiski nenosvērts!

N navsvarigi 21.11.2008

Aivars Gedroics... Hm.. Dzirdets vards un uzvards. Ja tiesham so sarakstija vins, tad ka tik te nav kada politiska interese. Teikshu ta: es ne par vienu partiju nebalsoju, veleshanas nepiedalos, jo VISAS partijas bez iznemuma lobe savas intereses un par cilvekiem nedoma ne cik. Taa kaa, ejiet jus visi ieskrieties! Runajot konkreti par Zatleru, kapec lai es vinu kaut ka noliktu vai ienistu, ja es vinu personigi nepazistu? Godmanis?? Kas vainas vinjam? Vins ir ielikts laikaa, kad japienem nepopulari lemumi Latvijas ekonomikas atdzivinashanai un politiskie opponenti to centisies izmantot pret vinu! Tas tak ir skaidrs. ka tik tauta nebutu tik stulba, ka to saprastu, jo no tiem "gudriniekiem", ka visadi ir pret Godmani, nososda vina darbus, ne viens jau cits nav uznemies so atbildibu tik grutaja bridi!

ī īstais AG 26.11.2008

TP vienmēr esmu ienīdis, neko labu nevaru teikt arī par (v)z(j)atleru un go(l)dmani!

J Juris 26.11.2008

Viņi visi ir tik godīgi!

N NPD 26.11.2008

Es ienīstu tautas partiju!

N navsvarigi 26.11.2008

Ienistu TP... Man ne viena parija nepatik un balsto neeju jau kadu laicinju, jo jeb kuru iebalso un vini lobes savas intereses, piesitis savu kabatu un par tautu nedomas! taa ka, man vien alga, kads partijai nosaukums, man vini visi nepatik!

J Juris 08.12.2008

Tautas Partija - [slēpt]@!!

V vaira 01.01.2009

a man aigars patīk, viņš tik apaļš un mīksts

J Juris 01.01.2009

Tautas Partija ir Latvijas nākotne!!! Viņi novērsīs krīzi.

S semits 02.01.2009

kur es varu iestaties tautas partijaa?

J Juris 02.01.2009

Pie manis ir jārakstās individuāli!

S sigma 02.01.2009

Njā, Tautas Partika savārija visus sūdus un tagad vēl te dažs atļausies teikt, ka tā ir Latvijas nākotne?
Var būt tupa tauta...

J Juris 02.01.2009

Es to domāju pārnestā nozīmē!!! Drīzāk viņi novedīs līdz bezdibenim mūsu valsti.