www.sudzibas.lv Pasta Stacija Slikts serviss, slikta attieksme, bojājumi

Pasta Stacija - Slikts serviss, slikta attieksme, bojājumi

Ja kādam vispār interesē cik slikti strādā Pasta stacija tad izlasiet visu manu rakstīto uz galveno viņu e-pastu [slēpt]@postservice.lv
Vakar, 11.11.2016 15:01 saņēmu īsziņā kodu pakai Pasta stacijai t/c Lība, Ķekava. Dzīvoju Vecumniekos. Devos uz Jūsu pasta staciju un nostāvēju pusotras stundas pie Jūsu termināla gaidot, kad tas beidzot sāks normāli strādāt, nesagaidīju un tā arī paku nesaņēmu. Man trūkst vārdu par tādu Jūsu darba paviršību
Tālāk mans rakstītais Jums iepriekš:
Jūs neesat atbildējuši ne rakstiski ne telefoniski, par paku no Jelgavas. Kad beidzot to saņemšu? Mans tālr.29169528
Lūk ko Jums rakstīju iepriekšējā vēstulē:
PS 108 Jelgava 29.oktobrī ievietota paka. Ievietotājs 29475465
2. novembrī saņēmu divas īsziņas. 9:40 nav tehniskā kārtībā terminālis, 14:35 terminālis ir kārtībā. 3. vai 4. novembrī zvanīju PS klientu servisam un sievietes balss man apsolīja, ka paku terminālī Ķekavā (Lība) saņemšu otrdienā. Ap 16:30 8. novembrī zvanīju klientu servisam, kur vīrieša balss man paskaidroja, ka paka nav ievietota un solīja sazināties ar kurjeru un man piezvanīt. Ir jau vairāk kā stunda pēc šī solījuma, bet nekāda zvana nav.
Mans tālr. 29169528. Vecumnieki. Vēlos saņemt beidzot paku terminālī Ķekavā vai var atstāt pasta nodaļā Vecumnieki, kur mani ļoti labi pazīst.