www.sudzibas.lv Pasta Stacija Nozaudēts sūtijums.

Pasta Stacija - Nozaudēts sūtijums.

Vienkārši nereālas dusmas!!!!!
Tik bezatbildīgu uzņēmumu vēl nebiju saskārusies. Nekādas informācijas mājas lapā par to, kas un kā notiek, ja nozaudēts sūtijums. Zvanu Pasta stacijas operātorei, lai uzzinatu cik tālu ir nonācis kompensācijas pieteikums par nozaudeto sūtijumu. Pēc ļoti ilgiem mēģinajumiem sazvanīt tomēr sazvanu un operatorei atkal stāstu visu stāstu par manu nozaudeto sūtijumu (to visu jau stāstiju 23.decembrī)un par kompensācijas pieteikumu kuru man ieteica aizpildīt un nosūtīt. Pieteikumu nosūtiju 26.decembrī,bet atbildi nevaru sagaidīt nu jau 9dienas , uz ko viņa atbild, ka pieteikumu izskata 10darba dienas. Uz ko jautāju, kā es varēju zināt cik dienas Jūs to izskatat? Atbilde bija, to var izlasīt Pasta likumā. Bet manuprāt tādai info bija jabūt viņu mājaslapā, vai vismaz būtu atbildējuši uz manis nosūtīto pieteikumu kā to izskata un cik dienas. Oki, pārbaudot visu info, operātore saka, ka sūtijums burtiski šorīt ir atrasts, bijis kautkur noklīdis, un rīt jau varētu nonākt pie manis, uz ko es atbildu, ka man šis sūtijums vairs nav vajadzīgs, , jo tā kā iepriekš man tika paziņots ,ka mans sūtijums ir nozaudēts, tad pirku nozaudetās lietas vietā jaunu. Un te kā ar bomi pa galvu, Viss ko man pasaka ir "Atvainojamies, bet Jums bija jārēķinās ar to, ka sūtijums varētu būt nozaudēts, jo ir Svētku laiks". Fu!!! Tagad sanāk, ka esmu iztērējusi naudu dubultā, pluss tam visam nevajadzīgs stress un vēl pati vainīga???? Manuprāt šādu bezatbildību ir jāsoda. Varbūt kādam ir varianti ko iesākt?

Jebkurā gadījumā varat pretendēt uz kompensāciju.

Dnk 28.01.2017

Nerakstīšu atsevišķu sūdzību, bet man arī bija pazudusi paciņa, kuru man vajadzēja saņemt no citas privātpersonas. Sazvanīt izdevās tikai otrā dienā, paciņu neatrada un piedāvāja uzrakstīt iesniegumu par atlīdzību. Uzrakstīju un nosūtīju, bet nu jau vairāk ka mēnesi nav nekādu ziņu. Summa bija neliela 12 eur, neiešu tērēt uz atgūšanu savu laiku, vienkārši nekad neizmantošu viņu pakalpojumus un sūtīšu tikai ar Latvijas pastu vai tikšos klātienē. Viņus nevar ne sazvanīt, ne sagaidīt zaudējumu atlīdzību.