www.sudzibas.lv Pasta Stacija Nevar nosūtīt

Pasta Stacija - Nevar nosūtīt

Šodien gribējām nosūtīt paciņu ar PS starpniecību , bet Origo ap 12:30 VISI nodalījumi bija aizņemti! Nebijām rēķinājušies ar tādu murgu - tātad tā ir laimes spēle un nekas netiek aprēķināts, cik sūtījumu kurā dienā varētu būt. "Normāls" bizness :( Stulbākais, ka mums ir iegādāts priekšapmaksas kupons, tātad jāsūta ar šiem jebkurā gadījumā. Un kur garantija, ka rīt tur būs brīva kāda kaste? Mums tagad katru dienu speciāli jātriecās līdz Origo un jāzīlē - būs vai nebūs?

D Dīvainīte 22.10.2013

Uz Ziemassvaētkiem vēl trakāk.. Gandrīz nedēļu no vietas nobraukāju vairākas reizes dienā :D Beigās sapratu, ka nav vērts un aizbraucu līdz t/c Mols nosūtīt.

K Kita 23.10.2013

garantijas nav. Var mēģināt aizbraukt līdz Olimpijai- tur lielaka kaste un mazāk sūtītāju, brīvi nodalījumi bijuši vienmēr. Ta ka daudzi internetveikali izmanto arī šo piegādes veidu (pat ar bezmaksas sūtījuma saņemšanu pircējam), pieprasījums paliels.