www.sudzibas.lv Pasta Stacija Atkal nestrādā pakomāts

Pasta Stacija - Atkal nestrādā pakomāts

Kad kaut kas notiek vienu reizi, to var uzskatīt par ārkārto situāciju. Kad tas notiek kārtējo reizi - tā jau ir statistika.
Atkal pusgada laikā PastaStacijai nestrādā pakomāts t/c Minska, atkal, jo PastaStacijai tas notiek
r e g u l ā r i.
Sazvanīt viņus nevar, jp re - 21.00 viņiem jau ir ''ārpus darba laika''.

Pirmo reizi vispār biju šokēta ar tas firmas attieksmi pret klientiem. Šogad ziemā nestrādāja pakomāts XXXMaxima Deglava, es atnācu pēdējā (2.) dienā un redzu, ka pakomāts nestrādā. Es speciāli braucu ar transportu uz to vietu, jo blakus mājai pakomātu nav. Nekādu isziņu no firmas ar informāciju par nestrādājošo pakomātu nebija. Nākošajā dienā viņiem zvanīju un leikas, ka viņiem tas skaitās normālā parādība + ļoti rupji ar mani runāja...hah es naīva gaidīju atvainojumus no viņiem hah...no šīs firmas var sagaidīt tikai ļoti ilgu pasūtījmu saņemšanu un rupju nepieklājīgo attieksmi pret klientu.
Tālāk. Viņi pateica, ka pasūtīju es varēšu saņemt, kad tiks salabots pakomāts! Un kad tas notiks viņi nepaziņoja. Pizdecs nahuj...man pusgadu gaidīt?! Un pakā bija medikamenti, kuri bija vajadzīgi steidzami, un kad es viņus saņemu, man tie ju nebija vajdzīgi. Paldies liels PastaStacijai! Ja jums vajadzīga tiešam ātra piegāde, ļoti neiteicu šo sudu firmu...
Un vēl gribu pateikt par vienu šis firmas īpatnību. Ja sūti mazāko=lētāko sūtījumu, tad būs jāgaida ļoti ilgi, daudz ilgāk nekā solīts viņu mājas lapā, parasti gaidu ap 1 nedēļu. Un toreiz, ar medikamentiem, man radinieki speciāli sūtīja lielāko šūnu mazajam mazajam pasūtījumam tikai tāpēc lai tas ātrāk atnāktu. Atnāca..2 nedēļu laikā.

Un šobrīd atkal nestrādā Minskas pakomats. Protams, atkal nekādu paziņojumu, atvainojumu utt. no šīs firmas nav gaidami.

Diemžēl, daži interneta veikali piedāvā pasūtījumu sūtīšanu tikai ar Pasta Staciju, un nekas neatliek...bet privātvajdzībam jau saku izmantot Omniva.

J