www.sudzibas.lv Pasta Stacija Pirkumu nesagaidīt!

Mana pasta stacija - Pirkumu nesagaidīt!

Iegādājos kuponus bērnu pamperiem Cotea caur vienu no kolektīvās iepirkšanas lapām (zizu.lv), izņemšanas vietu norādīju "Mana pasta stacija" stacijas laukumā. Noteikumos rakstīts, ka pirkumu saņemšu 3 dienu laikā! SĀKOT NO 27.04.2012, jau ir 08.05.2012 un vēl neesmu saņēmusi pilnībā NEKO!!! katru dienu zvanu, mani baro ar rītdienām! tad ir salūzis aparāts, tad rīt, tad parīt!!! Samainīt saņemšanas vietu nevar!!!

E

K kmaja 08.05.2012

Zvani patiešo Mana pasta stacija 67853000 Man bija līdzīga situācija ar USB Flashu 32gb, bet pēc vairākkārtējas zvanīšanās sākumā piedāvāja mainīt saņemšanas vietu, pēcāk piegādāja.

G Gunillla 08.05.2012

Esmu sajūsmā par Mana Pasta Stacija, tik ērti un lēti :) Ar Latvijas Pastu gan visādi ir gādījies..
Es domāju šeit tev drīzāk nostrādāja faktors, ka kaut kas saitībā ar kuponiem.. Skaties varbūt problēma bij pašā sūtītājā, respektīvi, zizu vai uzņēmumā, ka kuponu piedāvāja...

A anoniims 16.05.2012

Man tas pats, kas EnMari - jau ir 16. maijs, pagāja 3 nedēļas un pirkumu neesmu saņēmusi!!!

E EnMari 18.06.2012

Viss beidzās ar to, ka sakontaktējos ar galveno ofisu. Pateicu, ka izreklamēšu šo iestādi visās iespējamās vietās un ne ar labiem vārdiem! :D Ar mani sazinājās Mana Pasta stacijas biroja vadītāja, simtiem reižu atvainojās un preci piegādāja tajā pašā dienā. Cik es sapratu uzņēmums ir gana jauns, loģistikas aspekts tajā nav pilnībā izstrādāts. Darba daudz un ar to netiek galā. Tāpēc arī nākas gaidīt ilgāk nekā sola.