Pasniedzēju attieksme - Attieksme

Rakstīt sūdzību pamudināja konkrēta situācija- pavirša, netaktiska, augstprātīga pasniedzējas attieksme kādā manikīra skolā. Šaubas rada arī šīs sievietes profesionālā kompetence. Tomēr šoreiz tieši par attieksmi. Globāli. Uz katra soļa nākas sastapties ar tendenciozitāti, nesmalkjūtību, kas reizēm pat robežojas ar rupjību. Tā kā es izdodu savus līdzekļus par to vai citu apmācību( gan augstākā maksas izglītība, gan dažādi kursi ), tad ne tikai ceru, bet arī esmu tiesīga pretī saņemt ne tikai kvalitatīvu pakalpojumu, bet arī saprotošu, pretimnākošu, labvēlīgu attieksmi. Diemžēl pasniedzēju ambīcijas un administrācijas alkatība ar ētiskām kategorijām nereti nav samērojama. Tomēr šai medaļai ir arī otra puse. Jo vairāk kāds cenšas nonievāt, nonicināt otru, apspiest cita cilvēka( audzēkņa ) personību, jo lielāku ļaunumu rada mūsu jau tā neiecietīgajai sabiedrībai. Apspiests, nonicināts cilvēks ar iedragātu pašapziņu agri vai vēlu kļūst bīstams.
Izglītības iestāžu uzdevums ir radīt, vairot labo, nevis ārdīt, postīt un iznīcināt. Lai nogalinātu, nav nepieciešams ierocis, to var izdarīt arī ar vārdu.

T

R RK 04.08.2010

Sūdzībai nav nekādas jēgas, ja tu baidies pateikt konkrētu skolas nosaukumu. Portāls ir domāts lai brīdinātu cilvēkus kur neiet, bet te ir vienkārši pārdomas par nezināmu iestādi.

R rika 16.08.2010

Izkalusās pēc ONIKSS BETAS.

K Katja 05.09.2010

KOALA!!!