Pasažieru vilciens - Slikts serviss, kavēšana, grafiks
Oficiāla pretenzija par sniegto pakalpojumu VIVI kompānijas kvalitāti
Es maksāju par mēnešbiļeti 46 eiro apmērā(Rīgā-Majori) un pamatoti sagaidu kvalitatīvu pakalpojumu. Tomēr jau vairāk nekā divas nedēļas mana biļete nedarbojas - kontrolieri norāda, ka tā “neuzrādās sistēmā”, neskatoties uz to, ka apmaksa ir veikta savlaicīgi un pilnā apmērā. Faktiski esmu samaksājis par pakalpojumu, kuru nevaru pilnvērtīgi izmantot.
Uzskatu par nepieņemamu, ka tehniskas kļūdas gadījumā atbildība par tās novēršanu tiek pārlikta uz klientu. Mani nosūta uz klientu centru Origo, lai risinātu problēmu. Tajā pašā laikā es mācos piecas dienas nedēļā un brīvdienās strādāju, un man objektīvi nav iespējas tērēt savu personīgo laiku, lai labotu kļūdu, kas nav radusies manas vainas dēļ. Es maksāju par pakalpojumu, nevis par papildu sarežģījumiem tā saņemšanā.
Būtiskas pretenzijas rada arī kārtības un drošības līmenis vilcienos. Vagonos regulāri atrodas bezpajumtnieki un personas alkohola reibumā, kas aizņem sēdvietas, trokšņo un rada diskomfortu citiem pasažieriem. No personāla puses nav pienācīgas reakcijas - pārkāpēji netiek pārbaudīti un netiek aicināti ievērot elementāras uzvedības normas. Rodas iespaids, ka pasažieru apmaksātās vietas faktiski tiek izmantotas bez jebkādas kontroles.
Atsevišķi jānorāda uz neapmierinošu kustības organizāciju. Aptuveni gadu turpinās tā sauktie “remontdarbi”, kas būtiski pasliktinājuši pārvadājumu regularitāti un ērtumu.
03.03.2026 vilcieni no Rīgas Imantas virzienā atiet plkst. 17:05 un 17:40. Pie standarta darba vai mācību dienas beigām plkst. 17:00 lielākajai daļai pasažieru, kuri atrodas pilsētas centrā, objektīvi nav iespējams paspēt uz vilcienu plkst. 17:05. Rezultātā ir jāgaida nākamais vilciens 35 minūtes.
Turklāt retā kustības grafika dēļ sastrēgumstundās vilcienos regulāri veidojas drūzmēšanās. Pasažieri ir spiesti braukt pārpildītos vagonos bez iespējas normāli iekārtoties, kas rada papildu stresu un samazina drošības līmeni. Šāda pārvadājumu organizācija neatbilst mūsdienu kvalitātes un komforta standartiem.
Papildus minētajam pastāv vēl virkne citu trūkumu un nepilnību, kurus atsevišķi varētu uzskatīt par mazāk būtiskiem un ikdienā pieciest. Tomēr šobrīd visu šo faktoru kopums liek nopietni aizdomāties, par ko tieši es maksāju, jo kā maksājošs klients es neredzu ne atbilstošu servisa līmeni, ne komfortu, ne cieņpilnu attieksmi pret pasažieriem.
Komentāri (1)
Oreškins smadzenesvajag? no nac*kiem nešķiro