Pasažieru vilciens - Nekārtība

Labdien 19.04.2023 vilciens Rīga-Zilupe. Cik ilgi būs atļauts pīpēt tualete. Viens pēc otra visi skrien uz tualeti pīpēt. Vagonā smirdēja kā pīpētava. Tur tak bērnus, veci cilvēki astmatiķi. Izmākot no vilciena visas drēbes smirdēja kā pēc mēsliem. Un pats galvenais konduktori nē vārda nē vienam nav teikuši.

20.04.2023

Good Intentions 20.04.2023

Jūs kaut ko konduktoriem teicāt? Vadību informējāt?

Опять русским всё не так и всё не то. Готов оплатить лично Вам, Наталия, билет до царя.

T tainsīgatiesa 20.04.2023

Nasraļnova kāmītim visu un visur jākomentē...

A anonimais 007 21.04.2023

A kas no Zilupes uz Rīgu vilciens ar vienu vagonu? Kur problēma pārsēsties?

I imants apels 23.04.2023

Labdien.ko jus visu laiku kunkstat padomājiet reāli vilciens brauc no rigas līdz Zilupes cik stundas sanāk un ja cilvēks pīpē un grib pipet kur pipet tolete. Tad vajaga izdomāt Pasažieru vilciena vadībai kur varētu viena pietura pastāvēt 10 minūtes lai cilvēki uzpipe. Pat autobus stājas viena pietura pļaviņās 10 minūtes stāv lai cilvēki uzpipetu. Tāpēc vajaga Pasažieru vilcienam vadībai lemt. A ne jums te kunkstet.

Good Intentions 23.04.2023

@imantsapels Kapēc citiem cilvēkiem jacieš vai jagaida dēļ citu cilvēku sliktiem ieradumiem? Starpcitu autobus stājās lai cilvēki varētu nokārtot savas dabiskās vajadzības.

G Gulbenietis 23.04.2023

Tas ir tāpat, kā kādam obligāti aliņš jāattaisa kaut vai taksometrs brauc 15 min. Tas pats ar saltu pīpētājiem un parastajiem pīpmaņiem. Es vienu utirku vedu stundu. Šis savu zemeņu saltu tik šņauc, nejautājot atļauju. Varēju grāvī izmest, bet radinieks tomēr :D.