Pasaules Optika - Taisni dusmas

Esmu ļoti vīlusies. ļoti augstas cenas salīdzinoši ar citiem saloniem, domāju, ka arī kvalitāte, taču nekā :( Pasūtīju 2 briļū pārus Raiņa bulvāra optikā. Vienām skrūves izbira pēc nedēļas, otrām pēc nepilna mēneša. Jūtu jau ka regulāri nāksies piestaigāt, taisni dusmas, it kā man par to naudu darīt nebūtu ko :(((((

I

S SIDA 03.10.2008

KATRĀ SOLĪ IR DZĪVĪBA! STAIGĀ TIK

Aigars31 23.02.2017

murgs katrā ziņā brillēm ir jādod līdzi mazs intrumentiņš mazs skruvgriezītis.. kā velosipēdiem mēdz būt sēdekļa atslēga.. bet tā nav ... prece nav tā vērta un tas bizness .. žēl tuv redzīgos un tāl... un lupatu maisiņam vienreizējam nevis kautkādā čaukstošā zeķubikšu maišelī kurš iegātāds no zeķu rupnīcām... un tur modes dizaineru rāmji un tt.. pa bešeniem ceņņikiem.. nepardodiet pradas vairs savas brilles tiem āčkarikiem un vinju veikaliem .. taisiet savus veikalus vaļā... ... visādi dīvaini maisiņi... ar caurumiem un bez...un prastām sīpolloku gumijām

A Alexlo 30.11.2018

magazin filial v t/c Solo v Daugavpilse. Gruboe otnoshenie k klientu, net zelanie pomoch klientu.