www.sudzibas.lv Parvadatajs.lv Nožēlojams serviss un krāpšana

AtrisinātaParvadatajs.lv - Nožēlojams serviss un krāpšana

Paka apmaksāta un nosūtīta 12/12/18 un tika solīts to piegādāt Lielbritānijā 15/12 vai 16/12/18. Svētdienas vakarā (16/12) pakas vietā saņēmām īsziņu par it kā pa ceļam noplīsušu auto un solījumu paku saņemt pirmdien. Pirmdien nekas piegādāts netika un tikai vēlā vakarā sekoja kārtējā īsziņa, ka paka būšot otrdien. Protams arī otrdien nevienu piegādi nesagaidījām un vakarā izdevās sazvanīt kompānijas pārstāvi, kura laipni atvainojās un iedeva "kārtējo" solījumu piegādi veikt Trešdienas rītā. Nekas nav piegādāts arī šodien (19/12) un pieļauju, ka nekādas piegādes nebūs vispār. Kompānijas tālruņi ir izslēgti un nevienu sazvanīt vairs nav iespējams. Secinājumus izdariet paši. Par šo krāpniecības faktu tiks ziņots policijai un aicinu visus kuri cietuši no šo darboņu sekām darīt to pašu!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Latvian1977 20.12.2018

Pateicoties izpalīdzīgiem cilvēkiem, paka beidzot piegādāta un problēma škietami atrisināta.