Parkexpert - Krāpšana

Šī kompānija uzlika sodu 2. Grupas kustības invalīdam, uz lūgumu pārskatīt sodu, tikka nosūtīti visi invalīda dokumenti, nekādu atbildi e-pasta nesaņēmu, kompānijai tika rakstīts 3x, pievienoju citu e-pasta adresi, nekāda atbilde nesekoja. Aizrakstīju vēl vienu reizi ar lūgumu sniegt man rakstisku atbildi uz dzīves vietas pasta nodaļu 2. Nedēļu laikā, kā to paredz normatīvie akti. Atbildi neesmu saņēmusi.
Kur ir krāpšana? Kompānija uzliek nepamatotu sodu, nesniedz atbildi klientam uz lūgumu pārskatīt, klients baidoties no tā, ka būs jāmaksā ar procentiem nauda, ieskaita paredzētajā laikā, uzlikto sodu.
Kā es varu šo kompāniju piespiest man atbildēt, likuma noteiktajā kārtībā? Skatoties pēc citām sūdzībām, izskatās, ka šī ir ierasta prakse