www.sudzibas.lv Park Expert Stāvvietas izmantošana

SIA Park Expert - Stāvvietas izmantošana

Apmaksu par novietotu transportlīdzekļi uzsāku 8 minūšu laikā pēc iebraukšanas stāvvietā. Par ko saņēmu sodu 15 euro apmērā, kas ir pulnīgi nesamērīgs ar pārkāpuma apjomu. Skaidroju firmai, ka man vajadzēja laiks lai pieparkot transportlīdzekļi, kā arī bija tehniskās problēmas ar Mobility vietni telefonā, dēļ kā uzsāku apmaksu novēloti. Bet biju nesadzirdēta, uzņēmums teica, ka aapmaksa bija jāuzsāk 5 min.laikā, vai nu stāvvietu jāpamet Esmu ļoti neapmierināta, uzskatu sodu par nesamērīgu un negodīgu rīcību no uzņēmuma puses. Būtu pietiekami ar brīdinājuma izteikšanu. Aicinu šī uzņēmuma pakalpojumus neizmantot.

3 st atpakaļ

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus