Park Expert - Soda nauda pēc apmaksāta parkinga
Iebraucot stāvvietā, pirmā stunda bez maksas (to uzzināju no pakalpojuma sniedzēja, pie kura braucu, Parkexpert zīmes tuvumā nebija). Nākamās divas apmaksāju ar novēlošanos, jo biju aizņemta - bet samaksa tika veikta pilnā apmērā plus pusstunda pa virsu drošības pēc. Izbraucot no stāvvietas, par maksas laiku biju pilnībā norēķinājusies. Pēc 2 mēnešiem atnāk inkasso par soda naudu 65€. Spriežot pēc citu autovadītāju pieredzes, jēgas apstrīdēt nav, bet mēģināšu.
Pievienot komentāru