Parfum24 - smaržas

Interneta veikalā www.parfum24.lv biju noskatījusi Hermes smaržu- Eau Des Merveilles. Piedāvājums ļoti izdevīgs. Ja Stockmann 50ml smaržas cena ir aptuveni 60 latu, tad šis interneta veikals piedāvā 100 ml testeri (pudele bija pilna) pa 30 latiem. Paldies dievam, neizmetu naudiņu un nepasūtiju smaržu. Šodien iegāju Stockmann, lai Hermes Eau Des Marveilles smaržu uzpūstu uz papīra un vienas rokas, uzreiz pēc tam devos uz interneta veikalu, lai dzīvē notestētu smaržu. Uzpūtu uz papīra paraudziņam un otras rokas. NU NAV SALĪDZINĀMAS. Pirmkārt, pēc stundas parfum24 smarža vairs nebija jūtama. Otrkārt, smaržas pat nav līdzīgas. Atbraucot mājās mammai neko nesakot iedevu abus papīra paraudziņus un liku salīdzināt. Jautāju vai domā, ka tā ir viena un tā pati smarža- atbilde bija nē. Un labāk kura patīk, protams, ka orģināls.
No sākuma aizbrauciet paši salīdziniet, pirms pērkat. Neiegrābjaties ķīnas viltojumos, ko tādos saitos kā ioffer.com; aliexpress.com var pasūtīt burtiski pa pāris latiem!

M milalaps 23.12.2013

Nu tad vajag neekonomēt, bet iet iepirkties vekalā, uzreiz arī notestejot smaržu!

S stilīgā blondīne 24.12.2013

Es gan izmantoju tikai augstākās klases smaržas! Un visām meitenēm iesaku arī izmēģināt šīs burvīgās smaržas.

K Katbka 12.06.2014

Es jau gadu pasutu smarzas tikai parfum24.lv un esmu pilnigi apmierinata ar smarzhu kvalitati, parbaudu vienmer interneta svitrukodu, razoshanas datumu un deriguma terminu, un nekad vel nesanemu viltojumu!

L lola25 10.11.2014

Kas tie par argumentiem?? -uz kuras smaržas ir derīguma termins lūdzu redzams? Un razosanas datums?? Seit uzreiz ir redzams ka sitas komentars ir pilnigs bullshits. Svitru kods pfff- ir ari imitatiem ja kas.

K Katbka 20.02.2015

lola25, ja Jus kadreiz sava muzhaa pirkat smarzhas, tad laikam, pamanijat kaut kadus "divainus'' ciparus kastes leja, vai flakona dibenaa:))) Un daru Jums zinamu, ka tie cipari palidz termina parbaudei, ja nu kas:))
Varat klikshkinat uz linkiem, varbut, tas bus Jums atklashana, ka smarzham un kosmetikai ir terminsh:))

V vita25 20.05.2015

Iegādājos iveikalā Parfum24. smaržas Dolce Gabana" The one", testeri, domāju nu būs ok, ja reiz testeris. Pirms tam tādas pat biju pirkusi UK i veikalos, tāpec ir ar ko salīdzināt. LV apskatījos, cena tāda pati, vienīgi piegāde nav tik dārga, domāju, lai ir. Pilnīgigs feiks, nenoturgas un pēcsmarža nu ne tuvu īstajām. Neiesaku šo veikalu! Kā var čakarēt cilvēkiem prātu, uz ko viņi domā noturēties ar saviem meliem!!! Tā pie mums taisa biznesu, uz cilvēku cakarēšanu!

W WtfF 01.01.2018

Покупаю парфюмерию у них уже 2 года, некоторые парфюмы покупала, когда еще предыдущие магазинные флаконы только подходили к концу - стойкость, композиция, упаковка, флакон - всё соответствует оригинальным. Подозрительных вариантов ни разу не попалось. Персонал работает отличный, отзывчивый.