www.sudzibas.lv Parfum24 pircēju maldināšana

Parfum24 - pircēju maldināšana

Pirms 2 nedēļām pasūtīju Guy Laroche smaržas Fidgi (EDT). mājas lapā uzrādījās informācija, ka produkts atrodas noliktavā. Nākamajā dienā man peizvanīja pārstāve un paziņoja,ka diemžēl šīs smaržas nav noliktavā un vai tās pasūtīt (piegādes laiks ir 2 nedēļas). Es teicu, protams, jā - man tieši pēc 2 nedēļām tās bija paredzēts dāvināt dzimšanas dienā savai vecmāmiņai. Ja tās nepaspētu tagad atnākt, tad tās uzdāvinātu Ziemassvētkos, jo pa 3 nedēļām jau noteikti atnāks. Šodien zvanīju uz Parfum24 un jautāju vai ir atnākušas Fidgi smaržas, sieviete atbildēja, ka nav nekas ienācis. Pēc pāris minūtēm tomēr pārzvanīju un nolēmu pajautāt, lai apskatās manā pasūtījuma profilā un apstiprina, ka viss ir kārtībā un smaržas ir vismaz ceļā. Uz ko viņa atbildēja, ka šobrīd nekas nenākot un nākamais pasūtījums tiks izdarīts pēc Jaunā gada. Kad paudu sašutumu par to, ka pirms 2 nedēļām man apsolīja, ka būs smaržas un izrādās, ka tās nemaz nav pasūtītas, sievite nolika klausuli un izslēdza telefonu.
Viņu Facebook lapā stāv uzņēmuma misija/vīzija (skatīt zemāk), kas pilnīgi noteikti neatbist patiesībai. Šāda rupja attieksme un pircēju malidnāšana noteikti nevieš Godīguma, Atklātības un Labākā parfimērijas tirgotāja sajūtu.

1) Godīgums

Diezgan vienkāršs noteikums, bet ne katram to ir izdevies noturēt.
Mums nav mākslīgi “uzpūstas”cenas. Cenas ir draudzīgas un pieejamas ikvienam.
Mēs nesniedzam pircējam maldinošu informāciju par produktiem un to pieejamību.

2) Atklātība

Mēs vienmēr cenšamies izprast pircēja vēlmes un sniegt maksimāli precīzu informāciju.Vienmēr ejam uz savstarpēju kontaktu - jo mums ir svarīgs pircēja viedoklis un atsauksmes par produktiem .Mēs ar prieku izskatam katra pircēja vēlmi. Gaidam ikvienu-zvaniet, rakstiet un apmeklējiet mūsu veikalu.

3) Būt labākajiem

Esam uzlikuši sev mēŗki- būt labākajiem tigū starp parfimērijas, kosmētikas tirgotājiem. Tas dod mums papildus spēku attīstībai, sortimenta paplašināšanai, apkalpošanas uzlabošanai. Mēs strādājam Jums. “Apmierināts klients- tā ir atslēga veiksmīgai uzņēmuma attīstībai!”

D Dailis Bezvārdis 17.12.2013

kā var nesolīt ! Krāpnieku mūsu valstī pietiek !

Your Europe 20.12.2013

Labdien! Lai uzzinātu vairāk par savām tiesībām, iepērkoties internetā, varat apmeklēt šo interneta vietni: http://europa.eu/youreurope/citizens/shopping/buy-sell-online/problem/index_lv.htm?utm_source= forum_MC!

I Inese Abricka 29.11.2016

Esmu ļoti apmierināta ar servisa kvalitāti. Pasūtīju preci no rita un jau pēc pāris stundām ar kurjeru bija piegādāta. Ir atrsta lieliska vieta , kur iegādāties kvalitativas smaržas. Galvenais, ka produkts ir identisks tiem produktiem, kurus varam iegādāties veikalos. Pirmstam mani māca šaubas par kvalitati, operatore ieteica mājas lapu, kur jebkuru precu kodu var pārbaudīt. Viss sakrīt, ideāli, Paldies Parfum24.lv