www.sudzibas.lv Parādu piedzinēji Aptauja un rezultāti

Parādu piedzinēji - Aptauja un rezultāti

Šī nav sūdzība, bet gan vienas aptaujas apkopojums.
Mana firma uzdeva veikt aptauju par parādu piedzinēju darbību Latvijā attiecībā uz privātpersonām, sakarā ar to, ka ļoti daudz sūdzību ir par parādu piedzinēju darbošanos. Pētījums tiks izmantots radot parādu piedziņas likumu pret kuru ļoti iebilst šodien gan Lindorff, gan Paus Kosult, jo ja likums tiks pieņemts tādā veidā kā tas ir uz šodienu, šīm divām firmām draud bankrots, ja parādnieki izmantos savas tiesības un sāks griezties ar prasībām par izkrāpto summu atgriešanu.

Rezultāti ir sekojoši:
Vislojālākie pret parādnieku ir SIA "Creditreform"
Visrupjākie pret parādnieku ir SIA "Paus Kosnsult"

Sīkākās detaļās neiedziļināšos, jo vēl bija daudz kritēriji un arī citas firmas, kuras tika vērtētas.
Kopsavilkumā varu pateikt:
SIA "Creditreform" - strādā pēc Latvijas likumiem un ir pretīmnākoši gan kreditoriem, gan debitoriem, pie noteikuma, ka tiek ievērotas panāktās vienošanās;

SIA "Lindorff Oy Latvija" - izmanto cilvēku nezināšanu un "balansē uz naža asmens". Ignorē Civillikumu un Civilprocesa likumu. Pieprasa no parādnieka nepamatotus maksājumus (Latvijā tas ir aizliegts, ja tiesa nav lēmusi savādāk). Tāpat pieprasa naudu skaitīt nevis kreditora kontā, bet gan savā, kaut arī nav neviena likuma, kas to liktu darīt. Izpētot 250 lietas- 98% cilvēki, kas ir nomaksājuši savas saistības šai firmai, ir tiesīgi griezties ar prasību tiesā, par izkrāptās naudas atmaksu;

SIA "Paus Kosult" - firma, par kuru ir visvairāk sūdzību. Šai firmai ir ļoti spēcīgi jāpiestrādā gan pie likumdošanas ievērošanas, gan komunikācijā ar klientu. Šīs firmas lietas ir nodotas VDI un VID izvērtēšanai.

"Mazie" parādu piedzinēji ir savu darbību vai nu izbeiguši vai arī tā ir ļoti minimāla, bet arī šajās firmās rupji tiek pārkāpta Latvijas likumdošana. Materiāli nodoti VDI un VID izvērtēšanai.

A ANDRJU 03.05.2013

LINDORFFs IR LIELI KRĀPNIEKI. MĒĢINA IZSPIEST VELS ZIN KO UN PAR KO.UZ IESNIEGUMIEM NEKO NESPĒJ ATBILDĒT.