LV RU

Parādu piedzinēji - Krāpšana

Labdien, dārgie tautieši un tautietes, šis savā ziņā ir sludinājums, bet tajā pat laikā nē.
Tātad, lai tālāk lasītu šo samērā garo tekstu tikai ieinteresētie, teikšu tā, es pilnībā bez maksas sniedzu konsultācijas cilvēkiem, kas ir/bija aizrāvušies ar patēriņa kredītu ņemšanu bankās un ātro kredītu kompānijās un šobrīd nezin ko lai dara, jo parāda nasta ir milzīga, patstāvīgi nākās ņemt jaunus kredītus, lai segtu vecos. Bailes, ka ja to nedarīsiet jūs sāks vajāt parādu piedzinēji un visu atņems. Teikšu tā tas viss ir muļķības un no šādiem patēriņa kredītiem vaļā tikt ir ļoti viegli, vajadzīga tikai pašpārliecinātība, nedaudz juridiskās zināšanas un praktiski visi šādi parādi tiks norakstīti kā nepiedzenami. Jums pašiem ir jāizvērtē cik liela ir kopējā kredītu summa un vai izdevīgāks nav maksātnespējas process (kas, ja pavisam godīgi ir izdevīgs tikai maksātnespējas administratoriem) , jo es piedāvāju izveidot apstākli, kad kreditoriem ir izdevīgāk parādu norakstīt.
Tātad pašas sliktākas sekas kas var būt, ja esiet gatavi pārtraukt visas iemaksas patēriņu kredītu, distances līgumu, kredītlīniju kreditoriem un/vai cesionāriem.
1. Jūs uz 10. Gadiem būsiet kredītu melnajā sarakstā, tas nozīmē to ka neko uz pēcapmaksu nespēsiet paņemt, un visticamāk arī pakalpojumu sniedzēji no jums prasīs priekšapmaksu. Tajā pat laikā ņemot vērā parādu piedzinēju stulbumu, sākotnēji izveidojot ierakstītu iebildumu vēstuli atbilstoši pāal un nesaņemot adekvātu atbildi rakstot sūdzību Ptac un dvi kreditoram vai cesionāram būs jūs jāizņem no savas datu bāzes..
2. Ļoti retos gadījumos, ja viss tiek juridiski pareizi darīts, kāds parāds tomēr nonāk līdz tiesas sēdei, attiecīgi vajag rēķināties ar to, ka visa alga virs 430 (ar dažādiem izņēmumiem) eur neto aizies tiesas izpildītājiem, bet tajā pat laikā parāds būs fiksēts un viss ko maksāsiet aizies uz parāda dzēšanu, nevis kreditoru % un līgumsodiem, atmaksas pagarinājumiem un līdzīgām augļotāju viltībām.
Ja neesiet nomaksājis kādus telekomunikāciju vai citus pēcmaksas pakalpojumus bez maksas Nepalīdzēšu, jo esmu kategoriski pret augļotājiem nevis pret biznesu kā tādu.
Tātad kāpēc es to daru? Uzskatu, ka ātrie kredīti vispār kā tādi būtu jaaizliedz, jo diemžel mūsu valstī cilvēki šos kredītus ņem ne aiz labas dzīves, vai augļotāju viltīgo reklāmu pamudināti īsti neiepazīstoties ar kredīta "nosacījumiem", kuri vienmēr tiek sastādīti tā, lai cilvēkam viņus atmaksāt būtu maksimāli sarežģīti. Piedāvājot minimālos maksājumus, kredīta pagarināšanu un citas viltības, lai kredītņēmējs viņiem maksātu un maksātu, praktiski neko nedzēšot no pamatsummas. Tas manuprāt nav pareizi, jo pēc būtības tikai palielina tā jau lielo plaisu starp bagāto un nabadzīgo iedzīvotāju slāni.
Es neatbalstu šādu kredītu ņemšanu, kā arī neatbalstu parādu neatdošanu. Bet, kad redzu situācijas, ka tiek ņemti, piemēram, 1000 eur, pagarinājumos un minimālajos maksājumos nomaksāti 2000 un jūs vēl esiet 1000 parādā, tas nav normāli.
Tāpēc pastāstīšu kā rīkoties, ja saprotiet, ka ātro kredītu kompānijas noēd visus jūsu ienākumus bendējot nervus bailēs par rītdienu.
Šādi to redz paši parādu piedzinēji ātri kantori https://viasms.lv/blog/naudas-aizdevumi-un-paradi-ka-iekartota-paradu-piedzina/ - nemaz neapsverot domu, ka parādniekam ir tiesības aizstāvēties:)
bet īstenībā ir jaapstādina visi, pilnīgi visi maksājumi kreditoriem, nebaidieties no %, līgumsodiem, viņi draudiem un kā tik vēl, jo kāda starpība cik nemaksāt. Neklausiet idiotiskos padomus maksāt kaut minimāli, visi šie minimālie maksājumi ir vienkārši atkritumu Spainī izsviesta nauda, jo aizies tikai līgumsodos un %, labāk noziedojiet viņu dzīvnieku patversmei.
Pēc maksājumu apstādināšanas kreditors apmēram 2-3 mēnešus praktiski katru dienu jums zvanīs draudot ar %, tiesām, parādu cedēšanu un ko tik vēl nē, bet tie visi ir tikai un vienīgi psiholoģiskie triki. Ātro kredītu gadijumā praktiski vienmēr kā segums kredītam ir distances līgums, kuram nav praktiski nekāda juridiskā spēka, un, ja jūs pats, iespējamās tiesas gadijumā, neteiksiet "jā ņēmu, jā zinu par šādu līgumu, jā vainīgs" – jūs arī maksāsiet visu kā viņi grib, bet, ja pateiksiet "neko nezinu, nemāku teikt, kāpēc viņi man šo naudu ieskaitīja", maksimāli, kas var būt, tiesnesis jums liks atmaksāt kļūdaini ieskaitīto summu. Bet tiesa, kurā piedalās abas puses ar garantiju 99,9999% nebūs. 9 no 10 gadījumiem parāds tiek cedēts kādam parādu piedziņas kantorim, 1 no 10 sākotnējais kreditors vēršas pret jums ar tiesas pavēli, pēc kuras atcelšanas parāds noteikti tiks cedēts. (reāla līguma gadījuma praktiski vienmēr ir otrādāk. Hipotekārā kredīta vai kredīta, kur segums ir ķīla, tiesa ir praktiski neizbēgama, tāpēc šādus kredītus ir jāmaksā noteikti, pretējā gadījuma jūs zaudēsiet šo īpašumu, un jau samaksāto naudu) .
Ko nozīmē parāda cedēšana? - tā ir kreditora maiņa, atbilstoši cl 1793, 1797, 1798 un 1801 pantiem, - parādu piedzinēji psiholoģiska spiedina radīšanas dēļ šos pantus mēdz patstāvīgi bāst parādniekam sejā, bet reāli viņi nekādā veidā parādnieku neskar, jo kāda gan starpība jums kā trešajai personai, ko divas juridiskas personas savā starpā slēdz, līdz mirklim, kamēr šie noslēgtie līgumi pa tiešo neskar jūs. Šajā mirklī parādniekam palīgā nāk cl 1804, 1806 un 1808 panti, parādu piedzinēji ļoti šos pantus nemīl. Cl 1804 pants nosaka, ka sākotnējam kreditoram pienācīgā kārtā ir jūs jainformē par kreditora maiņu, cl 1806 pants nosaka, ka jums no it kā jaunā kreditora ir tiesības pieprasīt pierādijumus par cesijas faktu. Cl 1808 pants nosaka, ka iespējamie strīdi, kas ir bijuši ar veco kreditoru pāriet arī pie jaunā.
Mans ieteikums ir sekojošs: ja jūsu parāds tiek cedēts, neignorējiet pirmo parādu piedzinēju vēstuli, atbildiet uz viņu ierakstītā vēstulē, pieprasot pierādījumus cesijas līguma oriģināla vai notariāli apstiprinātas kopijas veidā, un kā galveno pierādījumu, noslēgtā līguma kopiju ar sākotnējo kreditoru, kurš ir kalpojis par iemeslu cesijai. Nekādā gadījumā nepiekrītiet viņu piedāvājumiem nosūtīt šo informāciju pa epastu, nekādā gadījuma neakceptējiet kā pierādījumu cesijas līguma izvilkumu, uzstājiet uz to, ka vienīgais pierādījums, kas jūs apmierina ir atsevišķs cesijas līgums tieši par jūsu lietu, kur redzams jūsu vārds, uzvārds, sākotnējā līguma numurs, noslēgšanas datums, cesijas līguma summu pēc būtības viņi var slēpt kā komercnoslēpumu, bet iespējamās tiesvedības laikā, tas var būt kā pamatīgs bonuss jums, lai noslēgtu tiesneša apstiprinātu mierizlīgumu!
Kāpēc tas ir jādara – tādejādi jūs atbilstoši parādu ārpustiesas atgūšanas likuma (turpmāk tekstā pāal) 8.4. Pantam bloķējiet visus pārādu piedziņas kantoru gribuļus un iespējas pāal 7.3. - ievietot jūs melnajā sarakstā, pāal 6.1. Pieprasīt parādu piedziņas izdevumus. Distances līguma gadījumā variet arī paprasīt uz kāda pamata viņi vispār plāno jūs ievietot melnajā sarakstā (pāal 13.4) . Uzrakstot šādu vēstuli esiet pārliecināti, ka viņi jums pierādijumus nesniegs, jo tādu viņiem vienkārši nav, kaut vai tāpēc, ka cesijas līgums vienmēr tiek slēgts portfeļos, kur bieži pat jūsu vārds, uzvārds neparādas, par vidēji 1-5 % no sākotnējā parāda pamatsummas. Ja viņi jums likumā noteiktajos termiņos neatbild ar adekvātu vēstuli, bet turpina parādu piedziņu, jums ir visas tiesības vērsties ptac ar sūdzību. Protams, no parādu piedzinējiem dzirdēsiet visdažādākās muļķības par kontu bloķēšanu, vēstulēm uz darbu, iespējams pat kriminālatbildību, viņi noteikti jums teiks, ka likums nosaka, ka jums ir pienākums ar viņiem sadarboties, bet tas viss ir tikai un vienīgi izrauts no likuma konteksta un ļoti viegli atspēkojams.
Nobeigumam – ja jums ir šāda problēma un ir nepieciešama palīdzība nekautrējieties to teikt, jo Latvijā parādnieku ir vairums, kur lielā mērā "paldies" ir jāSaka ātrajiem kredītiem. Ja uzrakstīsiet man savu problēmu esmu pārliecināts, ka atradīsim veidu kā pareizi rīkoties finansiāli maksimāli jums izdevīgā veidā. Pilnībā bez maksas piedāvāju juridisko konsultāciju saistībā ar visiem kreditoru, parādu piedzinēju un/vai cesionāru iesniegumiem, pretenzijām u. T. T. , pateikt kā pareizi reaģēt, ko atbildēt vai neatbildēt, un lai jūs justos maksimāli komfortabli, piedāvāju zvanu pāradresāciju, lai runātu jūsu vārdā ar viņiem juridiskā valodā, zinot visus viņu fokusus un viltības. Uzreiz saku, ka iesniegumus pats nerakstīšu, jo man ir arī pamatdarbs, bet izstāstīšu ko atbildēt. Droši rakstiet man uz whatsapp +371 25341016
atcerieties, ka jūsu ģimenes komforts un labsajūta ir pirmajā vietā, kreditoru biznesa intereses pēdējā!
P. S.1 šobrīd varu zvanu pāradresāciju atļauties saņemt no vēl + / - 5 - 6 cilvēkiem, drīzumā man palīgā nāks vēl viens cilvēks, tāpēc domāju, ka iespējams arī no vairāk.
P. S.2 zinu ka noteikti tūlīt atradīsies kāds "gudrinieks", kurš teiks ko ņēmi tas jaatdod u. T. T. , un es viņam pilnībā piekritīšu, ja tev naudu aizdod kaimiņš, draugs, radinieks, tad tā ir godas lieta viņu atdod, un jādara viss iespējamais, lai to izdarītu, bet, ja esi parādā ātrajiem kredītiem, pavisam kopā, piemēram, 5000 eur, tu mēnesī samaksā 500 eur minimālajos maksājumos un atmaksas pagarinājumos, 2 kreditoriem uz pāris dienām nokavē apmaksu, un pēc visa tā kopējais parāds palielinās līdz 5050 eur, tas nav normālim, es uzskatu, ka tā ir vistīrākā krāpšana. Bet pats interesantākais daudziem cilvēkiem šāda situācija ir ikdiena, tāpēc uzskata, ka viņiem vajag palīdzēt, jo šī nauda ko viņi maksā neiet jau nekādās labās lietās, bet iekrīt atsevišķu onkuļu (tādā kā ameriks) plašajās kabatās, palielinot tā jau lielo plaisu starp bagātajiem un nabagajiem lv iedzīvotājiem. Tāpēc 3x padomājiet pirms rakstiet, ja paņēmi tad atdod.

P. S.3 papildus piedāvāju maksas pakalpojumus sadarbības un citu līgumu sastādīšanā, līgumu risku novērtēšana, mierizlīgumu sastādīšanu, oficiālas vēstules, pretenzijas, sūdzības, iesniegumi, darba ņēmēju interešu pārstāvēšana. Kā arī samaksu ņemu par pilnu "pakalpojumu portfeli" darbā pret parādu piedzinējiem (individuālas vēstules, sūdzības, sarunas pa telefonu (visas tiek ierakstītas) u. T. T. Papildus minot, ka samaksāšu, atšķirībā no juridiskām firmām, kuras neko negarantē, ņemu tikai tad, kad viss ir izdarīts, un izdarīts tā kā sākotnēji biju solījis.
P. S.4 ja gadījuma vienkārši nevēlaties runāt ar kreditoriem un parādu piedzinējiem un saprotiet, ka visu spēsiet izdarīt paši, variet bez manas piekrišanas pašrocīgi veikt zvanu pāradresāciju. Es ar viņiem parunāšu, un būšu tikai priecīgs to izdarīt. Tas darās sekojoši: ja jums ir iphone numpadā ievadiet *67*25341016*11# un klausule, ja ir android tad *67*25341016#, atcelt zvanu pāradresāciju var nospiežot numpadā #67# klausule. Ja ienāk nevēlams zvans, vienkārši noraidiet viņu un zvans pāradresēsies man.

Ja rodās jautājumi droši rakstiet uz whatsapp +371 25341016

Komentāri (5)

Steroidman 15.12.2020

Tautieši,Es Jums iesaku pazvaniet vai uzrakstat Ivo,visu izskaidros saprotamā valodā.Sarunā ar Ivo var saprast cilvēks ir ar humora izjūtu,un pārzin ļoti labi šo šakāļu piedzinēju biznesu,ka Visi šie augļotāju un piedzinēji ir afēristi un krāpnieki un māk tikai melot.Un vēl nebaidieties runāt par saviem parādiem,metiet kaunu pie malas.Zvanat,rakstāt Ivo ,Es Jums garantēju pēc sarunas ar šo cilvēku Jums paliks vieglāk morāli,ka Jūs neesiet vieni,kad Jums kāds palīdz pārvarēt pašreizējās grūtības.

T Taisnīgums99 15.12.2020

Ir gan atseviskjas siikas detaljas, kas manuprat nav precizas vai pareizas, bet kopumaa viss ir labi.

Pilnigi atbalstu shaadu pretdarbibu pret augljotaajiem un galvenais palidzibu cietushajiem krediitnjeemeejiem, kuri diemzhel biezhi vien absoluti sevi pashi nespej nekadi aizstavet.

Atbalstu!

A Aelitaa 15.12.2020

Ja, es Ivo izsaku vissirsnigako paldies !
Viss ka vins teica ta ari notika !

Ivo 15.12.2020

Ivar paldies par komentāru :)
Taisnīgum Tev arī paldies, bet tajā pat laikā jautājums, kādas sīkas vai nepareizas detaļas Tu pamaniji, esmu vienmēr par adekvātu kritiku, lai maksimāli pilnveidotos.

Steroidman 19.12.2020

Trīs dienas nevarēju neko uzrakstīt atkal mani bloķē.Sūdzības lv administratori,kasJums tagad nepatīk.Itkā nerakstu rupjības,kas par problēmām.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes