www.sudzibas.lv Parādu piedzinēji Piedziņas izdevumi

Parādu piedzinēji - Piedziņas izdevumi

Vai kāds var paskaidrot par parādu piedziņas izdevumiem? Vienai parādu piedziņas kompānijai (CREDITREFORM) esmu samaksājis visu parādu, bet cita (PAUS KONSULT) man pieprasa parādu piedziņas izdevumus par to pašu parādu. Vai man viņiem arī jāmaksā piedziņas izdevumi?

De

Tu Turkey901 30.10.2018

Jā, būsiet nosegusi tikai parāda pamatsummu.

De demurze 31.10.2018

Esmu samaksājis Creditreform arī piedziņas izdevumus. Vai cita piedziņas kompānija var prasīt piedziņas izdevumus par to pašu lietu? Un cik?

Ek Ekspertu eksperts 31.10.2018

Nē, nevar un nedrīkst, lai maksā kredītdevēji jo viņi algoja un nolīga parādu piedzinēju.. Jums nav līguma saistības ar nevienu parādu izspiedēju kantori, es ceru... Viņi strādā kreditoru interesēs un tikai. Prasot naudu par pakalpojumiem, viņi to dara nelikumīgi.. Uzrakstiet patērētāju tiesību kantorim.

prasīt var. sakarā ar to kā viņi prot tikai prasīt. bēt jūs varāt nemaksāt un uzrakstīt viņiem lielu pipku!

Al Alexa 01.11.2018

Uzrakstiet vēstuli un nosūtiet maksājuma uzdevumus, ka viss ir apmaksāts. Un , lai atsūta apstiprinājumu, ka pret Jums viņiem pretenziju vairāk nav. Ir daudzas kompānijas, kas nodod uzreiz vairākām piedziņu iestādēm, nu un šie ta tur ņemās. Personīgi es nekad neesmu maksājusi nevienam piedziņas kantorim, bija man viens mazs parāds, (arī bija creditreformai iesniegts jau), kuru pa taisno samaksāju tam, kam biju parādā, un nevienu kapeiku creditreformai. kāpēc man viņiem būtu jāmaksā? ar viņiem es nekādus līgumus neesmu slēgusi. mēģināja vēl man piedzīt parādu piedziņas izmaksas! arī nemaksāju, uz kāda pamata?

La Laasmaa 02.11.2018

Ja, esat veicis/veikusi pārāda apmaksu CreditReform kompānijai, pavisam noteikti Jums nevajadzētu maksāt šādu summu vēlreiz citai parādu piedziņas kompānijai.
Kā jau augstāk komentārā minēts, bieži vien kreditors nodod klienta informāciju vienlaicīgi vairākām kredītu piedziņas iestādēm.
Sazinieties ar savu aizdevēju (kreditori) – aizdevēji ir ienteresēti nākt pretī, ja spējat izskaidrot situāciju un esat ieintresēts problēmu atrisināt.

Lai nākotnē izvairītos no šādas situācijas, šeit ir daži padomi par to kā neiekļūt parādnieku sarakstā un kā šādu problēmu risināt: https://financer.com/lv/personigas-finanses/ka-izklut-no-paradiem/

jūms jānosūtīt pretenziju PAUS KONSULT un izstādīt rēķinu par viltotu informāciju.