www.sudzibas.lv Par flīžu kompāniju Pilots Vako AS Krāpj cilvēkus, melo, pieviļ cilvēkus

AtrisinātaPar flīžu kompāniju Pilots Vako AS - Krāpj cilvēkus, melo, pieviļ cilvēkus

Sveicināti.
Rakstu Jums ar brīdinājumu, esat uzmanīgi no šī cilvēka, Vako Pilots, un viņa uzņēmuma, Pilots Vako AS, Norvēģijā, krāpnieks.
Māna cilvēkus, melo.
Viņam pieder flīžu kompānija.

Te būs Vako Pilota foto.

Esat uzmanīgi.

Parasti meklē profesionālus flīzētājus, kādu laiku izmanto cilvēku un izmet ārā, nepatīk kā strādā.Sastāsta brīnumus par izaugsmēm, kuras nav iespējams sasniegt, tāpēc cilvēki arī iekrīt uz pasakām.
Izmanto cilvēku bezizeju, tāpēc manipulē ar samaksu, jo atbraucot uz Norvēgiju, cilvēks pamet darbu Latvijā, bet paliekot Norvēģijā darbu ir ļoti grūti atrast!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Alans Lee 11.02.2017

Sveiki...
Paldies par Jusu portalu, problema ir atrisinata. Sis cilveks un vina uznemums vairs nekrapj cilvekus, labojies!

M Mark74 07.08.2016

Ka var vispar braukt un stradat tada kompanija...
Sodien ir 2016 gads, un vissu var parbaudit un uzzinat ja gribi.

D Denis B 08.08.2016

Mani arī apkrāpa šis krāpnieks, sarunāja tādas pasakas, brīnos kā vispār uzķēros un apkrāpa uz naudu un kā arī rakstīts dēļ viņa paliku bez darba.
Vai tad patiešām viņu vēl neviens nav apracis par tādiem izgājieniem, cilvēki ir pārāk naivi un uzticīgi.
Dzirdēju, ka tāpat esot Bergenā un Latvijā apmānījis cilvēkus, tagad pārvācies mānīt cilvēkus uz Oslo, es uz šo krāpnieku uzķēros Oslo, nekādā gadījumā neticat viņam.
Labi, ka iepriekšējā komentārā cilvēks norādīja, ka var tādus krāpniekus pārbaudīt, es par to nezināju.

D Dzokrsr 13.02.2017

Sāksim ar to ka naudu nesanem tas kas negrib stradat un braķus sataisa. Sagrābj naudu.un uzmet strādniekiem. Un aizbrauca uz.lv