www.sudzibas.lv papagailis olu un putnu, kas ir pārdošanā Auglīga papagailis olu un putnu, kas ir pārdošanā

papagailis olu un putnu, kas ir pārdošanā - Auglīga papagailis olu un putnu, kas ir pārdošanā

Auglīga papagailis olu un putnu, kas ir pārdošanā

mums ir ļoti veselīga un auglīga olu, papagaiļi un papagailis putnu pārdošanā. Mūsu olas ir labi pārbaudītas, ir ļoti auglīga, izšķilšanās ir 100% garantēta

Mums ir dažādu sugu papagaiļus / putnu olas, kas pieejami pārdošanai par ļoti izdevīgām cenām. Mūsu olas tiek turēti inkubatorā, lai saglabātu savu auglību. Mūsu olas ir augstu izdošanās līmeni.

tagad ir pieejami uz vietas pēc papagaiļi un putnu olas realizācijai. Zemāk ir veidi, papagaiļi un putnu olas, mums ir pieejams.

Āfrikas pelēks papagaiļi un olām

-papagailis papagaiļi un olām

Kanāriju-un olas

-Senegāla papagaiļi un olām

Papagaiļi un olas

Cockatiels un-olu

vada papagaiļi un olām uc

Jums nav robežu, jo, ja tas ir jūsu pirmo reizi vēlmi piesaistīt putnus izšķīlušies no olām, mēs esam ļoti gatavi dot, jo informāciju, kas palīdzēs jums iegūt ļoti veiksmīgu lūku 01:01

mēs sniegs jums labas kvalitātes olām un aizstāt unhatched olas. mēs piedāvājam brošūras, auto regulē inkubatorus, CD lentas utt klientiem lūka šīs olas viegli un veiksmīgi. un pasaulē kuģniecība ir pieejama.

pateicoties mans labākais pret