Panna kafejnīca Aizkrauklē - Slikts serviss

Vēlos jūs informēt par kafejnīcu panna Aizkrauklē, proti, devos ar ģimeni uz 18. Novembrī paēst svētku pusdienas, pirmkārt vienmēr tur bija arī pusporcijas, jo man bērni nevar apēst pilno porciju uz ko es arī noradīju, man atbildēja, ka viņus tas neinteresē, protams, kas tas mani uzvilka, otrkārt izbrīnīja, ka šķīvji, kas kādreiz skaitījās pusporciju šķīvji, tagad ir pilnu porciju šķīvji, treškārt, kad piegāju maksāt par savām sabojātam svētku pusdienām, kasiere vienkārši aizgāja prom, atstājot mani ar savām paplātēm, līdz ar to es arī aizgāju prom atstājot visas paplātes. Devos uz citu kafejnīcu, kur attieksme arī bija cita un laipna.

Dusmīgais Ainārs 24.11.2022

Pēc teksta es saprotu ka aizgājāt nesamaksājusi ?

Tad jau viss kārtībā , ļoti izdevīgi sanāca 👍

Ne paēdam ne samaksājām.

Good Intentions 24.11.2022

"pirmkārt vienmēr tur bija arī pusporcijas, jo man bērni nevar apēst pilno porciju" - Es beigts. Kādreiz bija vairs nav. Nekas nestāv uz vietas, kur problēma? Vel nesamaksājāt - ģeneāli. Tas, ka kasiere atgāja, nenozīmē, ka nav jamaksā.

E Edgars Rinkis 25.11.2022

Mēs ne ēdam ne samaksājām. Nevis ģenerāli bet bossi

Good Intentions 24.11.2022

Ja jūs mācētu komunicēt, tad iespējams ar darbinieku sarunātu sadalīt vienu porciju divās.

E Edgars Rinkis 25.11.2022

Nau jēgas ar neprasām runāt.

P PatiesiibasMeka 25.11.2022

Svētku pusdienas gastronomā. Kūl!