Pampers baby autiņbiksītes - slikta attieksme

Veikalā vēlējos iegādāties meitiņai pamperus(7-9 kg) protams cenu neatradu. Visādiem pamperiem cenas bija, bet šādiem pamperiem nebija, par cik tuvumā bija pārdevēja Gita(vārdu izlasīju pie krūtīm), kura krāmēja preci plauktos, pajautāju viņai cik maksājot, viņa paskatījās un parādīja cenu, bet tie bija mazie izmēri(4-7kg) tad diezgan nelabvēlīgā balsī teica, lai es pati eju uz kasi noskaidrot. Vai tad tas nav pārdevējas pienākums??? vai tad man ir jāskaidra pie kasēm skaidrot cenas???pie kasēm bija ļoti gara rinda, un stāvēja tikai viena pārdevēja tad nu ko es tur iešu un uzbāzīšos ar saviem jautājumiem. es pamperus nenopirku. Nopirkšu pamperus veikalā Maxima, tur pārdevējas ir daudz pieklājīgākas un prieks pie tādām iet.

E

е Евгений 14.02.2011

Cледует сразу заметить, что космология обладает целым набором гипотез, описывающих появление Вселенной и ее эволюцию. Эти концепции часто противоречивы, а часто почти ничем не подтверждены.

E Esesesseseseseses 14.02.2011

Евгений, ubejsja ob stjenu, idjiot! :D :D :D

Z Zinaida 14.02.2011

Evgenii, sleduju64im bude6 ti!

Q QWE 14.02.2011

Kur tu liksi tik daudz pamperus (7-9 kg) ?

е Евгений 14.02.2011

Наиболее серьезной научной ошибкой этой эпохи считается представление о том, что в центре Космоса находится Земля.

T ToQwe 15.02.2011

Var redzēt, ka neesi zemledus makšķernieks!Makšķernieki ziemā tos izmanto apavos, lai nesaltu kājas.