www.sudzibas.lv PAMATS EM SIA PENSIONARU KRAPSANA

PAMATS EM SIA - PENSIONARU KRAPSANA

SA GADA 11. OKTOBRI TIKA NO SIS FIRMAS IZSAUKTS EVAKUATORS UZ IMANTU ZENTENES IELU 43,JO BIJA APSTAJUSIES MASINA.KURU VAJADZEJA EVAKUET UZ NICAS IELU 10. TURPAT IMANTA.PA SO PAKALPOJUMU NO PENSONARA PAPRASIJA 60EUR ,KAS IR LOTI LIELA CENA.UZZINOT CITU EVAKUATORU CENAS IR UZ PUSI LETAKAS. IESAKU SO FIRMAS PAKALPOJUMU NEIZMAMTOT ,JA NEGRIBAT PALIKT BEZ BIKSEM.

Ni Niknais Andris 17.10.2019

PAMATS EM SIA

Ni Niknais Andris 17.10.2019

jautajumu par firmu PAMATS EM IR ATRISINATS.

Tu Turkey901 17.10.2019

Katrs uzņēmums savu darbu un savus darbinieku novērtē savādāk.
Cena ir jāatrunā pa telefonu.
Iespējams, šajos 60 Eiro bija iekļauts PVN, kas veido lielu daļu summas (10 Eiro), cits naudu ieliek kabatā un pazū miglā.
Iespējams, darbinieki ir kvalificētāki un augstāk novērtēti kā pie konkurentiem, tāpēc arī viņu atalgojums ir augstāks, kas sadārdzina cenu.
Iespējams, Jūs salīdzināt ar kādu privāto pārvadātāju, kurš strādā "par ēdienu".

Ar aramiss 18.10.2019

pamuļķi, pats saproti, ko te pļūtī?...beidz tak muļķības te gvelzt, atrodi labāk darbu, sāc strādāt, beidz dzīvot uz mammas kakla!