PaGalma fotostudija - Foto

Kuram gan neliekas lieliski iegādāties kuponu par ļoti pievilcīgu cenu, lai būtu iespēja apmeklēt fotostudiju pie profesionāla fotogrāfa un būt priecīgam par tādu iespēju.
Jā, PaGalma fotostudija un pašas "Lottand" telpas, iekārtojums ir ļoti mājīgs, bija prieks tur atrasties. Bet fotogrāfam Andrim tajā dienā, kā viņs atzina - "nav iekšā", tā arī bija, ka no viņa neko nevarēja sagaidīt.
Šodien ir jau 7.jūnijs, bet foto sesija notika 5.aprīlī - pagājuši 2 mēneši, bet solītās bildes, kas tika apstrādātas vairs nesagaidīt, jo fotogrāfs neatbild, bet PaGalma studijas pārējie darbinieki atbild katru nedēļu, ka būs vēl pēc nedēļas. Saprotams, ka uz to brīdi bija liela noslogotība - visi sapirkuši kuponus. Bet nu tomēr!

Kuponi reklāmas nolūkā, klientu piesaistē? - laikam jau nē.